Praca DYSPONENT PRODUKCJI I OBROTU METALAMI SZLACHETNYMI Radzymin Mennica - Metale Szlachetne S.A.

Weteranów 157, 05-250 Radzymin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie gospodarki metalami szlachetnymi, planowanie i przygotowanie produkcji, prowadzenie rejestracji i kontroli ubytków technologicznych, dźwiganie do 20 kg.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYSPONENT PRODUKCJI I OBROTU METALAMI SZLACHETNYMI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzymin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radzymin

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Nazwa pracodawcy: Mennica - Metale Szlachetne S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Radzymin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radzymin

Ulica pracodawcy: Weteranów

Numer budynku pracodawcy: 157

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016

Podobne oferty pracy

OBSŁUGA PLOTERÓW DRUKUJĄCYCH I TNĄCYCH - od 1 920 PLN

związany ze stanowiskiem
ETYKAT Andrzej Strzeszewski - 2015-11-06 - Marki (mazowieckie)

KUCHARZ (N) - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Dąbrówka (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 000 PLN

Murowanie otworów w ścianach i stropach, mocowanie podłoży pod tynk, siatek metalowych, tynki ciągnione, doborowe, tynki zmywalne, gipsowe, wapienne i cementowo - wapienne
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Marki (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie i remontowanie instalacji elektrycznych odgromowych i teletechnicznych w obiektach budowlanych
ARKON SP. Z O.O. - 2016-09-26 - Radzymin (mazowieckie)

OGRODNIK (N) - do 1 850 PLN

zakładanie i pielęgnacja ogrodów, sprzedaż roślin
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kobyłka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK OBRÓBKI WSTĘPNEJ - od 1 950 PLN

POMOC PRZY POKRYWANIU POWIERZCHNI POWŁOKĄ LAKIERNICZĄ METODĄ LAKIEROWANIA PROSZKOWEGO, PRZYGOTOWYWANIE FARB I SPRZĘTU DO PROCESU LAKIEROWANIA, PRZYGOTOWYWANIE POWIERZCHNI DO NANIESIENIA POWŁOK, NANOSZENIE POWŁOK LAKIERNICZYCH, ORGANIZOWANIE STANOWISKA PRACY ZGODNIE Z ZASADAMI BHP, ochrony PPOŻ i ochrony środowiska oraz wymogami ergonomii.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wołomin (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 2 200 PLN

Przyjmowanie, rozkładanie i wydawanie towaru. Prowadzenie inwentaryzacji. Wykształcenie zawodowe mechaniczne/samochodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w grupie.
OPOLTRANS Sp. zo.o. - 2016-05-18 - Marki (mazowieckie)

KIEROWNIK DO SPRAW MARKETINGU INTERNETOWEGO - od 1 950 PLN

Znajomość marketingu internetowego, umiejętność tworzenia kampanii reklamowych i doświadczenie w optymalizacji sieci Facebook, Instagram, Linkedin. Wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego i rosyjskiego. Doświadczenie zawodowe 3 lata.
MIRALDI Sp.z o.o. - 2016-01-18 - Ząbki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

Realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji. Przygotowywanie raportów z wykonywanych działań. Analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej. Kontakt z kontrahentami między innymi z Indii i Nepalu. Wykształcenie średnie/wyższe. Doswiadczenie zawodowe 2 lata. Znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego, nepalskiego i hindi na poziomie średnim.
MANPOWER RESOURCE GROUP Sp. zo.o. - 2016-02-24 - Marki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - do 2 000 PLN

Organizacja transportu towarów z magazynów do odbiorcy. Współpraca z przewoźnikami, firmami spedycyjnymi i celnikami. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i arabskiego ze względu na współpracę z firmami w krajach arabskich. Wykształcenie wyższe, kierunek administracja. Doświadczenie zawodowe 2 lata
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbki (mazowieckie)

POMOCNIK ALPINISTY PRZEMYSŁOWY - do 1 500 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy 2 lata, uprawnienia do pracy na wysokości, przygotowanie i transport materiałów na dach, konserwacja i obsługa narzędzi, wyjazdy po ewentualne braki podczas zlecenia, podpinanie narzędzi alpiniście,
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Marki (mazowieckie)

KONSULTANT DO SPRAW DOBORU KOSMETYKÓW DLA ZWIERZĄT - do 700 PLN

wykształcenie zawodowe handlowe, staż pracy min. 3 lata na w/w stanowisku, aktualna ksiązeczka Sanepid, konsultowanie z klientami doboru średków do pielęgnacji zwierząt : szampony, płyny, proszki, profesjonalne kosmetyki,
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Kobyłka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych kontrahentów w szczególności firm zarejestrowanych w Polsce z kapitałem zagranicznym (rosyjskim, chińskim)
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Marki (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

wkształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 2 lata na podobnym stanowsku, biegła znajomość jęzka armeńskiego, prawo jazdy kat. B, znajomość części samochodowych, doradctwo w sprawie części samochodowych dla klienta zagranicznego oraz na exsport do Armenii, korespondencja w języku armeńskim i obsługa komputera, gotowości do wyjazdów do Armenii,
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Ząbki (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 3 500 PLN

jw
NAFTOSERWIS sp. z o.o. - 2017-03-22 - Klembów (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

Zakres obowiązków jak w ww zawodzie.
Radzymińska Spółdzielnia Handlowa - 2015-11-24 - Radzymin (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - do 2 200 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy 1,5 roku, przygotowywanie posiłków,wydawanie posiłków, utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
MIWA Michał Wawryło - 2016-11-25 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane związane z wykończeniem budynków ( tynkowanie, gipsowanie, montaż płyt k/g, układanie glazury, malowanie )
SUPER DOM VIKTOR PTACHYK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2016-07-26 - Wołomin (mazowieckie)

SERWIS "C" - do 2 150 PLN

Przygotowywanie frytek i kanapek, dbanie o porządek na stanowisku pracy
AmRest Sp. z o.o. - 2017-03-21 - Wołomin (mazowieckie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-01-05 - Marki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY - do 1 750 PLN

montaż rolet zewnętrzych, podłączenie elektryki do rolet
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Nadma (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ząbki (mazowieckie)

MURARZ - do 1 850 PLN

prace murarskie na obiektach nowych i remonty
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Marki (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

sprzedaż części samochodowych, układanie, mycie, sprzątanie, pakowanie
E-KAMA - 2016-07-12 - Zielonka (mazowieckie)

PIZZERMAN - KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie pizzy i potraw, kontrola dobrej jakości składników, dbanie o czystość, higiena pracy
Pizzeria Biesiadowo - 2016-11-03 - Radzymin (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 100 PLN

Praca w restauracji McDonald's w Małopolu.Przygotowywanie posiłków, obsługa gości przy stanowisku kasowym, sprzątanie obiektu wewnątrz i na zewnątrz. Wynagrodzenie ze stawką godzinową. Istnieje możliwość pracy na pełen etat i na część etatu- do uzgodnienia. Podobnie jest możliwe elastyczne ustalanie godzin pracy. Restauracja działa w godzinach od 6 do 24. Potrzebne są osoby dyspozycyjne w weekendy (co najmniej co drugi weekend).
KH Group Kristóf Hankó - 2016-12-07 - Małopole (mazowieckie)

TERAPEUTA - od 3 000 PLN

Zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe
AGROTECH POLSKA, CENTRUM TERAPII ASQ ,TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY ASQ WŁADYSŁAW STANEK - 2016-10-07 - Wołomin (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure, pedicure, przedłuzenie żelem lub akrylem
Joanna Żywek J-TIPS - 2016-04-12 - Radzymin (mazowieckie)

Wybierz miejscowość