Praca DYREKTOR OPERACYJNY (JĘZ.ANG., FRANCUSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: DYREKTOR OPERACYJNY (JĘZ.ANG., FRANCUSKI)

Wynagrodzenie: od 5 000 PLN

Zakres obowiązków: jw

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR OPERACYJNY (JĘZ.ANG., FRANCUSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dyrektor operacyjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dyrektor operacyjny

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), handlowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: francuski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, handel międzynarodowy, logistyka, znajomość logistyki morskiej i lądowej i baz przeładunkowych, międzynarodowe doświadczenie Trade w branży petrochemikaliów, biegle jęz. francuski i angielski (CEIBT). Aktualizacja kwartalnych tzw. Trading Statements, czyli szacunki danych operacyjnych i finansowych. Zapewnienie optymalizacji kosztów operacyjnych firmy. Przygotowywanie materiałów związanych z publikacją kwartalnych sprawozdań finansowych. Zatwierdzenie strategii firmy i wieloletnich planów rozwojowych i finansowych. Odpowiedzialny za realizację zadania inwestycyjnego i zaciągniecie wynikających z niego zobowiązań. Zawieranie transakcji handlowych z wiarygodnymi partnerami, dopuszczonymi do udziału w transakcjach w wyniku zastosowania odpowiednich procedur i podpisania odpowiedniej dokumentacji

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor operacyjny