Praca DYREKTOR ŻŁOBKA Opatów Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY"

Miejsce pracy:
27-500 Opatów, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
kierowanie działalnością placówki prowadzonej przez stowarzyszenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR ŻŁOBKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opatów

Zawód: kierownik żłobka / klubu dziecięcego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 07.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0:
Kierownik żłobka / klubu dziecięcego (wymagany staż - lata: 3)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dyrektorem żłobka może zostać osoba, która daje rękojmię należytego sprawowania opieki nad dziećmi, nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej ani też władza rodzicielska nie została jej zawieszona czy ograniczona. Musi także wypełniać obowiązek alimentacyjny, jeżeli sąd nałożył go na nią. Nie może być również skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

27-500 Kobylany 20/9/1, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny pod nr: 503 755 808 lub 605 421 959

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobylany

Numer budynku pracodawcy: 20/9/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik żłobka / klubu dziecięcego