Praca DYREKTOR DS. OFERTOWANIA (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 25 510 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR DS. OFERTOWANIA (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dyrektor wykonawczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 25 510 PLN

Data zakończenia pracy: 14.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe - informatyka/ nauki komputerowe i pokrewne; 10 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym, w tym min. 5 lat na stanowisku dyrektora ds. ofertowania (Bid Manager); biegła znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego; dyplom MBA; wiedza i doświadczenie dotyczące: całościowego zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów projektowych; zgodności projektów z procesami biznesowymi; identyfikacji planowania i oceny wymagań technicznych projektu; identyfikacji i eliminacji ryzyka/ zagrożeń dot. realizacji projektu; wdrażania standardów zarządzania i usprawnień procesów; umiejętność jednoczesnego wykonywania wielu zadań i koordynacji wielu projektów; doskonała znajomość branży usług IT oraz regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zakres obowiązków: zarządzanie projektami od początku do końca, w tym przydzielanie zadań i obowiązków, odpowiadanie na nietechniczne pytania, konsolidacja, formatowanie i edycja odpowiedzi oraz rozwiązywanie kwestii projektowych, wspieranie proaktywnych propozycji przy użyciu istniejących treści i przy współpracy z ekspertami w danej dziedzinie, zapewnienie, że projekty są w pełni zgodne z publikowanymi przez Cisco procesami produkcyjnymi i zostają skompletowane i przedstawione klientowi na czas, identyfikacja, planowanie i zmiany wymogów technicznych projektu oraz badanie kompleksowych źródeł materiału dla tych projektów, pomoc w identyfikacji i implementacji standardów zarządzania ofertami oraz korekty procesów w całym zespole, w tym szablonów napędzających replikację i skalowalność, prowadzenie równoczesnej koordynacji zadań i projektu dla kilku projektów.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor wykonawczy