Praca CUKIERNIK Wojciechów-Kolonia Piąta PPHU EMTO Emilia Filipiak

24-204 Wojciechów-Kolonia Piąta 131, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Produkcja ciast, ciastek i innych wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojciechów-Kolonia Piąta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wojciechów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana umiejętność pieczenia ciast i wyrobów cukierniczych. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: PPHU EMTO Emilia Filipiak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubelski

Gmina pracodawcy: Wojciechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wojciechów-Kolonia Piąta

Numer budynku pracodawcy: 131

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*