Praca ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK Rostarzewo INDROL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

WOLSZTYŃSKA 68, 62-068 Rostarzewo, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 770 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rostarzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rakoniewice

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 770 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zaświadczenie kwalifikacyjne SEP do 1 kv

Nazwa pracodawcy: INDROL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV można wysłać na meila : indrol (at) indrol.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Rakoniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rostarzewo

Ulica pracodawcy: WOLSZTYŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO KAT B-KURIER - od 2 100 PLN

doręczani9e iodbior paczek w granicach administracyjnych miasta Grodzisk Wlkp.
EHU PROBLEM Z GŁOWY - 2016-10-07 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - 2 500 - 4 000 PLN

Obsługa klientów branżowych zagranicznych, przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych, przygotowywanie zamówień wewnętrznych, koordynacja procesu realizacji zamówień, aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
DĄBEX JÓZEF NOWAK I WSPÓLNICY S.J. - 2016-04-22 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS.HANDLU - od 1 750 PLN

organizacja i prowadzenie sklepu,przyjmowanie i zamawianie dostaw towaru,wystawianie faktur,dbanie o prawidłową ekspozycję towaru ,dyspozycyjnośc
PHU JAWOR - 2015-11-27 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 4 200 PLN

przyjmowanie ,wydawanie towaru
GRZYBMAR Sp. Z o.o - 2016-09-14 - Wielichowo-Wieś (wielkopolskie)

REFERENT-MASZYNISTA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 2 700 PLN

wypiek chleba ,bułek
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska "- Kamieniec - 2016-07-18 - Kamieniec (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 20 PLN

Brak danych
INS-BUD Karol Kaczmarek - 2016-09-14 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 2 200 PLN

Prace związane z wykonywaniem zbrojenia. Prace według zleceń na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Milanówek (mazowieckie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montowanie mebli na wymiar
kontakt przez PUP - 2015-07-24 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER/KA - od 2 300 PLN

obsługa klienta w pizzerii, dbanie o porządek, przyjmowanie zamówień.
Pizzeria Małgorzata Kulas - 2016-09-12 - Kozery (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO KAT B - od 3 500 PLN

przejazdy do UE
PTHU JARCZAK - 2015-12-22 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 5 000 PLN

Przewóz towrów na terenie kraju.
Usługi Transportowe Edyta Ryczałek - 2016-01-08 - Jaktorów (mazowieckie)

INŻYNIER DO SPRAW OFERTOWANIA - od 2 000 PLN

Sporządzanie ofert. Sporządzanie dokumentacji technicznej. Pozyskiwanie ofert. Składanie ofert na przetargi robót. Prowadzenie biura.
Specfund Sp. z o.o. - 2016-03-25 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji wychodzącej (tworzenie książki nadawczej). Podkładanie do akt egzekucyjnych korespondencji przychodzącej, zwrotnych potwierdzeń odbioru. Chronologicznie układanie zwrotnych potwierdzeń odbioru korespondencji. Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2015-10-30 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

poszukiwanie klientow+prace magazynowe,obsluga programu komputerowego
"MATBUD SYSTEMY PPOŻ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-01 - Słocin (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 200 PLN

wychowanie dzieci w wieku 3-6 lat
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE CHATKA PUCHATKA - 2016-12-02 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

Serwisowanie instalacji HVAC
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Milanówek (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Obieranie i mycie warzyw. Serwowanie posiłków w systemie tacowym.Zmywanie naczyń w myjni taśmowej. Pomoc kucharzom przy przygotowywaniu posiłków.
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II - 2016-01-12 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

praca przy zakładaniu terenów zielonych dla ogrodników i rolnikow
CARPINUS - 2016-02-08 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie wniosków, realizacja planu sprzedaży, przygotowywanie dokumentów, prezentowanie oferty operatora finansowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-wysyłanie korespondencji, zajmowanie sie obiegiem dokumentacji, wprowadzanie dnych do komputera,
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Rostarzewo (wielkopolskie)

KONSTRUKTOR,PROJEKTANT SOLIDWORKS - od 2 500 PLN

projektowanie przy wykorzystaniu programów 3D-AUTO CAD/SOLIDWORKS,OBSŁUGA SKANERA 3 D/PRZYUCZENIE/
"GRANBUD" Sp.J. Grzegorz, Maria Czapczyk - 2016-07-18 - Granowo (wielkopolskie)

Obieranie warzyw. Przygotowywanie śniadań. Krojenie warzyw. Zmywanie naczyń.
PRIMA SORT Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Kozerki (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 500 PLN

praca na terenie kraju, doświadczenie zawodowe wymagane, karta kierowcy oraz świadectwo kwalifikacji
DAMEX TRANSPORT DAMIAN SMYCZYŃSKI - 2015-12-07 - Głodno (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Pozyskiwanie klientów spoza krajów Unii Europejskiej (sprzedaż części samochodowych, kosmetyków) analiza rynku.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed