Praca DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY NA TEKTURZE FALISTEJ Z DOŚWIADCZENIEM Baranowo FIRMA ADAMS Sp. z o.o.

Nowina 20, 62-081 Baranowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wykonywanie założonego planu produkcji, przy zachowaniu odpowiednich parametrów i minimalnej ilości odpadów, sprawne przezbrajanie maszyn.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 180 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY NA TEKTURZE FALISTEJ Z DOŚWIADCZENIEM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Baranowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 180 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat.B- mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wykształcenie min. zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość języków obcych mile widziana

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętności fizyczne, pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie zawodowe wymagane min. kilka miesięcy w branży

skrupulatność, zdyscyplinowanie, podstawy obsługi komputera, zaangażowanie, sumienność

Nazwa pracodawcy: FIRMA ADAMS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail.Dla osób z Obrzycka, Szamotuł, Kaźmierza i okoli8c bezpłatny transport.W ofercie należy umieścić oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Tarnowo Podgórne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Baranowo

Ulica pracodawcy: Nowina

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*