Praca DOZORCA Gdańsk WKS Konstrukcje Sp. z o.o.

Litewska 17 a, 80-719 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Nadzór terenu i budynku wokół zakładu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca w nocy w systemie zmianowym w przedziale godzinowym 19:00 - 07:00 od pon. do ndz.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, minimum rok doświadczenia zawodowego, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, chęć do pracy, sumienność. Miejsce pracy: Gdańsk - Rudniki. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt osobisty: ul. Litewska 17 a Gdańsk w godz. 07:00 - 08:00 lub kontakt telefoniczny: 58 301 25 19.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: WKS Konstrukcje Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Litewska

Numer budynku pracodawcy: 17 a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015