Praca DOSTAWCA Warszawa Violetta GROŃSKA GROKADA

Jak działa monitoring pojazdów?

Miejsce pracy:
00-025 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: znajomość topografii warszawy lub posiadanie w telefonie GPS; obowiązki: kompletowanie dostaw, dowóz dań do klientów, sprzątanie kuchni, rozładowywanie zaopatrzenia; kontakt mailowy: viola.g (at) post.pl

Nazwa pracodawcy: Violetta GROŃSKA GROKADA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Wierzbnowska 21, 05-510 Chylice, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chylice

Ulica pracodawcy: Wierzbnowska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw