Praca DORADCA KLIENTA/MAGAZYNIER Staszów Meble Heban SP Z O.O. SP.k.

Oględowska 2, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
bezpośrednia praca zklientem- sprzedaż mebli,dbałość o estetykę ekspozycji, obsługa zamówień i reklamacji klientów, przyjmowanie i wydawanie towaru, montaż mebli, dbałość o dokumentację

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Staszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Staszów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Doświadczenie w obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy: Meble Heban SP Z O.O. SP.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : po uprzednim kontakcie tel. w godz. 9:00- 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Staszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Staszów

Ulica pracodawcy: Oględowska

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta