Praca DOSTAWCA PIZZY Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Umowa zlecenie. Stawga 12 zł.

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA PIZZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dostawca potraw

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie. Nie wymagane doświadczenie zawodowe. Obowiązki: gotowość do szybkiego uczenia się, uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość poczucie humoru i pozytywna energia, elastyczność i dyspozycyjność, książeczka sanepidu. Prawo jazdy dla osób urodzonych po 1995r. Doświadczenie i wykształcenie nie jest wymagane. Pracodawca oferuje: podjęcie współpracy do zaraz (umowa zlecenie), Firmowe skutery Yamaha, profesjonalną i stylową odzież motocyklową, specjalne ubrania na wszystkie sezony, zapewniające maksymalną ochronę i komfort jazdy. Szkolenia, możliwości i mobilizacje do rozwoju zawodowego, pozytywną atmosferę, elastyczne godziny wykonywania zlecenia, konkurencyjne stawki. Wynagrodzenie zawsze na czas, specjalne zniżki na wszystkie produkty firmy, grupowe ubezpieczenie NNW. Wymiar czasu pracy do uzgodnieni. Miejsce pracy: Warszawa. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw