Praca DOSTAWCA PIZZY (SKUTER FIRMOWY) Warszawa DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA (Dominos Pizza)

Pozycjonowanie sklepu internetowego

-, 00-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wymiar czasu pracy-do uzgodnienia

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA PIZZY (SKUTER FIRMOWY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 17.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: gotowość do szybkiego uczenia się, uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość, poczucie humoru i pozytywna energia, elastyczność i dyspozycyjność, aktualna książeczka sanepidu, prawo jazdy dla osób urodzonych po 1995 r., doświadczenie i wykształcenie nie jest wymagane. Pracodawca oferuje: podjęcie współpracy od zaraz (umowa zlecenie), firmowe skutery Yamacha, profesjonalną i stylową odzież motocyklową, specjalne ubrania na wszystkie sezony, zapewniające maksymalną ochronę i komfort jazdy, szkolenia, możliwości i mobilizację do rozwoju zawodowego, pozytywną atmosferę, elastyczne godziny wykonywania zlecenia, konkurencyjne stawki, wynagrodzenie zawsze na czas, specjalne zniżki na wszystkie produkty firmy, grupowe ubezpieczenie NNW. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Miejsce pracy: Warszawa/Piaseczno. Zgłoszenia mailowe: piotr.sacilowski (at) dominospizza.pl

Nazwa pracodawcy: DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA (Dominos Pizza)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015