Praca DORADCA ROLNICZY Czarna Woda kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA ROLNICZY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: - pomoc dla rolników przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności na 2016 rok

Data publikacji: 2016-03-14

Lokalizacja: Czarna Woda (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czarna Woda, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- pomoc dla rolników przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności na 2016 rok

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ROLNICZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarna Woda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: doradca rolniczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 03.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca rolniczy