Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA (SZPROTAWA) Szprotawa TERG S.A. MEDIAEXPERT

Miejsce pracy:
67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
-kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy,-realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie,-fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu,-dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu,-pomoc Klientom w załadunku towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: plus premia.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA (SZPROTAWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szprotawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szprotawa

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 25.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: TERG S.A. MEDIAEXPERT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

ZA DWORCM 1D, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Cv lub skierowanie z PUP.Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE- PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikuj.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: ZA DWORCM

Numer budynku pracodawcy: 1D

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż sprzętu elektronicznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*