Praca DORADCA KLIENTA Warszawa FINANSE KP SP. Z.O.O.

Korotyńskiego 26A, 02-123 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: FINANSE KP SP. Z.O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Korotyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 26A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Aktywne poszukiwanie klientów, sprzedaż kredytów
Platany Sp. z o. o. - 2016-01-19 - Racibórz (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów i usług bankowych, obsługa wpłat i wypłat gotówkowych w placówce
Bank spółdzielczy w Oławie - 2016-04-18 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 13 PLN

odbiór połączeń przychodzących, obsługa klientów przez telefon. Praca na dwie zmiany, 6 godzin dziennie z możliwością wypełnienia do 8 godzin dziennie
LEASINGTEAM Sp.z o.o. - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 7 000 PLN

NADZOROWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ PROWADZENIE DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ ORGANIZACJA I KOORDYNACJA PRAC PODLEGŁYCH PRACOWNIKÓW WSPÓŁPRACA Z PODWYKONAWCAMI NADZÓR NAD PRZESTRZEGANIEM PRZEPISÓW BHP
INSTALBUD-RZESZÓW SP. Z O.O. - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

Obsługa klienta, sprzedaż usług restauracji.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAYK'S" Michał Malec - 2016-11-10 - Zamość (lubelskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE KONSULARNYM W AMBASDZIE RP W SOFII - nieodpłatny

1) Research informacji wykorzystywanych w bieżącej pracy wydziału (głównie opieka konsularna, informacje turystyczne, prawne, obywatelskie, paszportowe i wizowe)2) Projekty polonijne3) Praca sekretarsko-biurowa, w tym tworzenie baz danych4) Tłumaczenia z języka bułgarskiego na język polski i z jęz. polskiego na bułgarski (a także z jęz. ang.)5) Pozyskiwanie informacji i opracowywanie tekstów informacyjnych i analitycznych
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-10-30 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Analiza potrzeb klienta, obsługa klienta w zakresie produktów bankowych. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe - ekonomiczne, doświadczenie mile widziane lecz niekonieczne, biegła obsługa komputera, otwartość na zmiany - łatwość w pzryswajaniu wiedzy, komunikatywność, prawidłowa wymowa, miła aparycja, niekaralność, znajomość j. angielskiego (słaba).
FHU T&T EURO-SYSTEM Teresa Tkaczyk - 2016-09-02 - Reda (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 650 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W STAŁYM PRZEDSTAWICIELSTWIE RP PRZY NZ W GENEWIE - nieodpłatny

1) uczestnictwo w obradach, spotkaniach koordynacyjnych, negocjacjach, spotkaniach typu side-events dotyczących problematyki: humanitarnej, rozbrojeniowej, praw człowieka, handlu i rozwoju, MOP, agencji wyspecjalizowanych, ochrony zdrowia, ochrony środowiska;2) sporządzanie notatek z przebiegu ww. spotkań;3) prace o charakterze administracyjnym.
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-11-13 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Warszawa (mazowieckie)

Obsługa klienta sprzedaz produktów finansowych
Pośrednictwo Finansowe Kredyty Chwilówki Sp. z o.o. - 2016-03-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Doradca techniczno-handlowy
ABI- POL Janusz Niebieszczański - 2016-11-28 - Proszówka (dolnośląskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE EKONOMICZNYM AMBASADY RP W BERLINIE - nieodpłatny

1) opracowywanie materiałów informacyjnych dotyczących polityki energetycznej, klimatycznej, finansowej oraz sytuacji gospodarczej Niemiec i krajów związkowych;2) uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach związanych tematycznie z zakresem działalności Wydziału Ekonomicznego.

MAGAZYNIER 99A - od 2 600 PLN

zarządzanie bazą magazynową: podzespoły i zespoły oraz elementy, materiały i surowce wchodzące w skład podzespołów laserowych, nadzór nad systemem komputerowym i dbanie o zgodność stanów ewidencyjnych ze stanami rzeczywistymi, realizacja planów dostaw do planów produkcji i planów dostaw do realizacji planów sprzedaży, obsługa dostaw i wysyłek, w tym urzędy celne, przeprowadzanie rocznych i kwartalnych inwentaryzacji
CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z o.o. - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

doradzanie klientom, przedstawianie ofert, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów, rozkładanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wędlin
IM WORK Sp z o.o. Sp. k - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA (J.UKR,J.ROS) - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

LISTONOSZ M/K - od 2 100 PLN

jw
Poczta Polska S.A. - 2016-09-05 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed