Praca DORADCA KLIENTA Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa klientów, dbanie o porządek w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 13 z l brutto za godzinę

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie nodobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*