Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Tarnów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres miejsca pracy: Lwowska 63

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-01

Wymagania dla kandydatów:
znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO
wykształcenie co najmniej średnie
komunikatywność

Oferowane korzyści:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w firmie o 25. letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV
jasno określone zasady pracy
rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zakres obowiązków:
prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. B (Z) - do 1 850 PLN

rozwożenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (O) - do 11 PLN

rozbieranie odpadów gabarytowych
TRANS- FORMERS KARPATIA Sp. z o.o. - 2016-05-04 - Tarnów (małopolskie)

KSIĘGOWY (O) - 2 500 - 3 000 PLN

prawidłowe i terminowe prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązujacymi przepisami, monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, prowadzenie rejestrów oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT), kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, bieżący kontakt z klientami biura
Biuro Rachunkowo-Podatkowe MARFIS Maria Matyjewicz - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)

SPRZĄTACZ (D) - do 1 850 PLN

obsługa odkurzacza przemysłowego, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, segregowanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - BUS PLANDEKA (O) - do 4 000 PLN

Kierowca kat. B - bus plandeka
Daniel Wielgus DANTRANS - 2016-02-11 - Tarnów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (S) - 997,4 PLN

Pomoc przy układaniu i kompletowaniu dokumentów pracowników, opieczętowanie faktur, przepisywanie pism, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Tarnów (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Pabianice (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-09-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (D) - od 1 850 PLN

segregacja odpadów oraz odzysk szkła kineskopowego za pomocą maszyny do rozcinania kineskopów
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tarnów (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA (O) - do 1 000 PLN

Kasjer - sprzedawca
F.H. Magdalena Zielińska - 2017-03-24 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA-MECHANIK SAMOCHODOWY (O) - 2 000 - 3 000 PLN

dowóz materiałów na budowę, drobne naprawy samochodu służbowego
Kuta Andrzej Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa"Wol-Gaz" - 2016-02-01 - Tarnów (małopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-10 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-24 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-04-07 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-02-13 - Środa Śląska (dolnośląskie)

MURARZ (Z) - 2 200 - 2 300 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tarnów (małopolskie)

Media Expert - 2017-02-27 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ (O) - do 1 750 PLN

Kucharz - pizzer
EXPERT Roczniak Paweł - 2015-12-01 - Tarnów (małopolskie)

BRYGADZISTA/ KIEROWNIK BRYGADY (O) - do 3 500 PLN

Praca w elektrowni
TINSMITH&INSULATION Sp. z o.o. - 2016-07-07 - Tarnów (małopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-02-22 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (N) - do 1 850 PLN

Osoba sprzątająca
RWD Prospect Spółka z o.o. - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Wykładanie towaru na półki, dbanie o prawidłową ekspozycję, obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA (I) - od 1 850 PLN

przygotowanie miejsca pracy, obieranie, krojenie warzyw i owoców, utrzymanie czystości w obrębie kuchni i na zapleczu
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR PROCESÓW SKRAWANIA - TOKARZ, FREZER, SZLIFIERZ (O) - 2 000 - 2 350 PLN

Operator procesów skrawania - tokarz, frezer, szlifierz
Zakłady Mechaniczne TARNÓW S.A. - 2016-08-16 - Tarnów (małopolskie)

Media Expert - 2016-07-05 - Hrubieszów (lubelskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-23 - Konin (wielkopolskie)