Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Tarnów Media Expert

Stanowisko: Doradca Klienta - Sprzedawca

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-04-01

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres miejsca pracy: Lwowska 63

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-01

Wymagania dla kandydatów:
znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO
wykształcenie co najmniej średnie
komunikatywność

Oferowane korzyści:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w firmie o 25. letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV
jasno określone zasady pracy
rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zakres obowiązków:
prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo