Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Tarnów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres miejsca pracy: Lwowska 63

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-01

Wymagania dla kandydatów:
znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO
wykształcenie co najmniej średnie
komunikatywność

Oferowane korzyści:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w firmie o 25. letnim doświadczeniu na rynku AGD/RTV
jasno określone zasady pracy
rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zakres obowiązków:
prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-07-27 - Twardogóra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (30-) - od 2 000 PLN

sortowanie, metkowanie, wieszakowanie i ekzpozycja odzieży
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Tarnów (małopolskie)

OGRODNIK - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (O) - do 1 850 PLN

budowa i pielęgnacja terenów zieleni
Greentar Ogrody Rafał Wieczorek - 2016-03-24 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA (S,30+) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, układanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, metkowanie przyjętego towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tarnów (małopolskie)

MURARZ (Z) - 2 200 - 2 300 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY (S,30+) - 997,4 PLN

Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i chrony środowiska, analizowanie rynku i ofert konkurencji, pozyskiwanie rynku i ofert konkurencji, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi, analizowanie wynikow sprzedaży, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków handlowych, realizowanie planów sprzedażowych, wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tarnów (małopolskie)

PORTIER (30-) - od 2 000 PLN

wydawanie kluczy do pomieszczeń, dokonywanie przeglądu pomieszczeń biurowych i sanitarnych oraz węzłów centralnego ogrzewania pod kątem bezpieczeństwa, utrzymanie porządku i czystości w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, dozór stanu zabezpieczenia budynku
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Tarnów (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Siedlce (mazowieckie)

Media Expert - 2016-07-11 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-01-29 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, układanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, prowadzenie dokumentacji HACAP, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Tarnów (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA (S) - 997,4 PLN

Praca wychowawcza i opiekuńcza z wychowankami, pomoc wychowawcza innym nauczycielom, prowadzenie dokumentacji wychowanków, kontrola obecności wychowanków, prowadzenie ewidencji wyjazdów do domu, pomoc w nauce i rozwijanie zainteresowań wychowanków
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Tarnów (małopolskie)

NAUCZYCIEL PROPEDEUTYKI STOMATOLOGICZNEJ (O) - do 40 PLN

wykłady propedeutyki stomatologicznej w wynajętym gabinecie stomatologicznym
NOVA Centrum Edukacyjne sp. z o.o. - 2016-12-06 - Tarnów (małopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-08-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-27 - Leszno (wielkopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych

Media Expert - 2016-11-16 - Kościerzyna (pomorskie)

Media Expert - 2016-09-16 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

BRUKARZ (O) - od 2 500 PLN

układanie obrzeży, krawężników i innych elementów betonowych, przygotowywanie podbudowy i układanie kostki brukowej
LUMA-BRUK Firma Remontowo-Budowlana Maciej Wątroba - 2016-09-23 - Tarnów (małopolskie)

Pracownik Magazynu Reklamacji - -

Media Expert prowadzenie magazynu (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów),
kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
prowadzenie dokumentacji magazynowej,
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
współpraca z pozostałymi działami w firmie,
zapewnienie płynnej logistyki i składowania towarów,
rozładunek, załadunek, rozkład towarów,
uczestnictwo w przygotowaniu magazynu do inwentaryzacji i w samej inwentaryzacji.
Media Expert - 2016-01-20 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

INSTRUKTOR ZAJĘĆ ROBOTYKI DLA DZIECI (O) - od 3 000 PLN

Prowadzenie zajęć edukacyjnych
ELŻBIETA CHUDZIK HAPPY ROBOT - 2016-05-24 - Tarnów (małopolskie)

LISTONOSZ (N) - do 1 750 PLN

pobieranie i terminowe dostarczanie przesyłek, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Brand Sp. z o.o. - 2015-12-21 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E (O) - od 1 850 PLN

transport krajowy i międzynarodowy
P.B.U.H.ZELIAŚ Leszek Zeliaś i Sylwester Zeliaś Sp. Jawna - 2016-02-23 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (D) - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, malowanie, szpachlowanie, szalowanie stropów i ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Tarnów (małopolskie)

BARMAN/KELNER - od 1 355 PLN

Składanie zamówień na ilość i rodzaj towarów, przygotowanie produktów i obsługa konsumentów, utrzymywanie czystości za barem i na sali, sprzątanie stanowiska pracy, dbanie o czystość i estetyczny wygląd, szkolenie praktykantów
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, segregowanie dokumentacji handlowej, zajmowanie się obiegiem korespondencji w biurze (wychodzącą/ przychodzącą)
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Tarnów (małopolskie)

KSIĘGOWY (O) - 2 500 - 3 000 PLN

prawidłowe i terminowe prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązujacymi przepisami, monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, prowadzenie rejestrów oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT), kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, bieżący kontakt z klientami biura
Biuro Rachunkowo-Podatkowe MARFIS Maria Matyjewicz - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)