Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Wejherowo Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Wejherowo

Województwo: pomorskie

Powiat: wejherowski

Adres miejsca pracy: Obrońców Helu 3

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-01

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

REFERENT ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Operatywnosć, łatwość nawiązywania kontaktów, obowiązkowość, terminowość.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wejherowo (pomorskie)

DOCIEPLENIOWIEC - od 1 850 PLN

Prace dociepleniowca. Własny dojazd do Redy
GABRA Sp. z o.o. - 2016-09-30 - Reda (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towaru, dokonywanie zwrotów.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Reda (pomorskie)

RECEPCJONISTA-HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Pierwszy kontakt z Klientami- kierowanie do pracowników. Podstawy obsługi dot. sprzedaży samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wejherowo (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-05-17 - Złotoryja (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-23 - Chojnice (pomorskie)

MALARZ - 3 000 - 5 000 PLN

Pełen zakres prac malarskich, prace wykończeniowe "pod klucz". Miejsce pracy Trójmiasto, pracodawca zapewnia transport dla pracowników. Miejsce pracy Trójmiasto, pracodawca zapewnia transport pracownikom.
Zakład Ogólnobudowlany "Czesbud" Czesław Miotk - 2016-09-29 - Reda (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowaniu posiłków. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - gastronomiczne. Forma kontaktu z Pracodawcą: telefonicznie w godz. 14-19, przez e-mail: a.szymanski (at) ibisstylesreda.pl
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Reda (pomorskie)

Specjalista ds. Planowania i Transportu - -

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów.
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem dostaw do klientów.
Planowanie harmonogramu dostaw.
Zarządzanie zespołem kierowców.
Kontakt z klientem indywidualnym.
Optymalizacja procesów Home Delivery.
Sporządzanie raportów i zestawień.
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych.
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur.
Media Expert - 2015-12-22 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 425 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie zawodowe, dyspozycyjność, aktualna książeczka sanepid. Sposób aplikowania: należy wypełnić kwestionariusz osobowy dostępny w punkcie informacyjnym w siedzibie Pracodawcy (Kaufland Wejherowo).
"Kaufland" Market Wejherowo - 2016-04-12 - Wejherowo (pomorskie)

SORTOWACZ-BELOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 2 000 PLN

Sortowanie surowców wtórnych: folii, makulatury i odpadów z tworzyw sztucznych.
REDPET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-29 - Reda (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-30 - Wadowice (małopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

Opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi na terenie placówki.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Orle (pomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku pomocnika brukarza. Wymagana jest minimalna znajomość pracy brukarza - stanowisko pomocnik. Pracodawca zapewnia dowóz pracowników na miejsce wykonywania pracy z Wejherowa. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydatów.
Firma Ogólnobudowlana Daniel Grzenia - 2016-07-20 - Zbychowo (pomorskie)

Sprzedawca e-commerce - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta, prezentację oferty i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-05-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Specjalista ds. reklamacji - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie działań związanych
z obsługą reklamacyjną Klienta według standardów Firmy TERG Media Expert:
terminowe rozpatrywanie reklamacji,
przestrzeganie standardów i procedur,
rozliczanie zwrotów zamówień internetowych i nadanie atrybutów wg przyjętych kryteriów zwrotu,
współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi reklamacyjnej towaru - ustalenie statusu zgłoszenia, zamówienie braku/części lub wizyty serwisowej do Klienta,
uzupełnienie dokumentacji dla Klienta- karty gwarancyjne, faktury sprzedaży, instrukcje obsługi
Media Expert - 2016-04-22 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych w/g zleceń. Wykształcenie elektryczne, 2 lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B.
"Elektropomiar" Owczarek Sławomir - 2016-04-27 - Bolszewo (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 3 500 PLN

Brak danych
REMONTOWA LNG SYSTEMS Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Rumia (pomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

- planowanie pracy opiekunczej,pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka-opracowanie i realizacja programu edukacyjnego; -prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju-psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka;-krztałtowanie aktywności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków;-nawiązywanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu z dzieckiem;-zaspakajanie potrzeb biologicznuch i psychospołecznych dziecka;-wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, ukladania do snu, przewijania itp.;-czuwanie nad zgodnym z normami żywieniowymi odżywianiem dziecka;-obserwowanie stanu zdrowia dziecka;-udzielanie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej;- współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka; prowadzenie dokumentacji zajęć prowadzonych z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rumia (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-31 - Olesno (opolskie)

INSTALATOR - HYDRAULIK - od 2 800 PLN

Bieżące naprawy instalacji centralnego ogrzewania i kotłów C.O., naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (monter instalacji gazowej), staż pracy min. 5 lat, uprawnienia gazowe, uprawnienia spawalnicze, znajomość instalacji kotłowej (kotły parowe i wodne), kreatywność. Forma kontaktu z Pracodawcą: tel. 671-70-80, osobiście w godz. 7-15.
Fabryka Kotłów "FAKO" - 2016-05-09 - Rumia (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Tworzenie rysunków technicznych w programach typu CAD, tworzenie opisów technicznych do projektów, tworzenie zestawień materiałowych, telefoniczna i stacjonarna obsługa klienta, udzielanie porad przede wszystkim z zakresu prawa budowlanego oraz warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz innych przepisów budowlanych. Wymagania: wykształcenie min. techniczne, student, inżynier - budownictwo lub architektura, znajomość programów typu CAD i pakietu Office, wysoka komunikatywność, bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 17,84 PLN

Głównie prace porządkowe, prace pomocnicze.
Firma Robót Elektrycznych ELPOL Hubert Szweda - 2017-01-04 - Luzino (pomorskie)

Kierownik działu POK - -

Media Expert Motywacja, rozwój i organizacja pracy zespołu
Opracowanie i spełnianie wewnętrznych norm oraz procedur
Sprzedaż szerokiej gamy produktów
Uaktualnianie wiedzy z zakresu sprzedaży produktów Orange
Sporządzanie raportów na potrzeby przełożonego
Kreowanie ścieżki zawodowej pracowników
Wysoka jakość w obsłudze klienta
Media Expert - 2016-06-06 - Poznań (wielkopolskie)

OGRODNIK - 7 - 15 PLN

Kompleksowe zakładanie ogrodów, układanie nawodnienia, zakładanie skalniaków, budowa drewutni.
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Wejherowo (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA MEBLOWEGO - od 1 850 PLN

Pomoc w składaniu i montażu mebli, wykonywanie mebli drewnianych MDF, płyta wiórowa. Wymagania: wyksztalcenie min. zawodowe (stolarz), umiejętności rzeźbienia w drewnie. Dokumenty wymagane przez Pracodawcę w trakcie rekrutacji: dyplom ukończenia szkoły.
Don't Worry Jerzy Demianiuk - 2016-03-30 - Bieszkowice (pomorskie)

MONTER - KIEROWCA - od 2 000 PLN

Montaż instalacji gazowych. Wymagania: wykształcenie zawodowe - monter instalacji, PRAWO JAZDY KAT. B. Docelowo umowa o pracę na czas określony.
F.B.H.U."WOLMIR-GAZ" - 2016-09-26 - Rumia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI I KADR - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej, dekretacja i księgowanie dokumentów, prowadzenie kadr (sprawy pracownicze), tworzenie list płac, deklaracje do ZUS, US. Wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, staż pracy 5 lat, znajomość programów Płatnik, Insert, Gratyfikant, zdyscyplinowanie, samodzielność.
DENDROM Sp. z o.o. - 2016-07-12 - Reda (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, obsługa kuchni, przygotowywanie jadłospisów. Wymagania: ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, estetyka, kreatywność, sumienność, dyscyplina, znajomość branży.
Niedźwiedzki Sławomir 1. F. H. U. Zoo-Dragon Hurt - Detal 2. Hurtownia zoologiczna WORLD PETS 3. Hotel Diamond - 2016-07-07 - Rumia (pomorskie)

Wybierz miejscowość