Praca DORADCA KLIENTA Piotrków Trybunalski kontakt przez PUP

Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie towaru na stan sklepu, przygotowanie zwrotów towaru, obsługa klientów na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Piotrków Trybunalski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.05.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wyksz. min. średnie, miłe usposobienie, wysoka kultura osobista, obycie z szeroko pojętą kulturą, umiejętność nawiązywanie kontaktów z klientami.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy