Praca Doradca klienta - Sprzedawca Starogard Gdański Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Starogard Gdański

Województwo: pomorskie

Powiat: starogardzki

Adres miejsca pracy: Al. Niepodległości 2

Data dodania ogłoszenia: 2016-10-04

Wymagania dla kandydatów:

Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Kierownika Działu Księgowości - -

Media Expert Organizowanie i zarządzanie pracą Działu Księgowości.
Nadzór nad powierzonymi obszarami w Księgowości.
Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, rozliczanie kosztów wg MPK.
Analiza zamówień kosztowych i odchyleń kosztów, w tym ich raportowanie.
Rozliczanie rozrachunków handlowych, inwentaryzacji, podatków.
Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych raportów księgowych i statystycznych, deklaracji.
Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy.
Współpraca w zakresie aktualizacji instrukcji, zasad w obszarze księgowości.
Media Expert - 2016-02-03 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-16 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

Sprzedawca e-commerce - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta, prezentację oferty i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2017-02-27 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Garwolin (mazowieckie)

Media Expert - 2015-11-30 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-11 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

praca przy łopacie, noszenie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Osiek (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-09-28 - Lublin (lubelskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-18 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-04-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Gryfino (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-09-07 - Puck (pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI FOLII - od 14 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych
"GRASO" ZENON SOBIECKI - 2016-06-24 - Krąg (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZGRZEWAJĄCYCH - od 1 850 PLN

Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, obsługiwanie maszyn i urządzeń pomocniczych, przeprowadzanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
PPUH "PERFEXIM" Ltd Sp. z o.o Sp.k. - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 12 PLN

dostarczenie produktów za pomocą wózka z magazynu na maszynę i z maszyny do magazynu
TOOLIP HR sp. z o.o. - 2016-05-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Ruda Śląska (śląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodnie z zawodem
Stolarstwo - Okna PCV Andrzej Ciszkowski - 2016-12-20 - Skarszewy (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY OBSŁUGUJĄCY MASZYNY PRODUKCYJNE - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn produkcyjnych,- praca przy załadunku i rozładunku.
"FOL-PLAST II" M. A. GOSTOMSCY, M. SZCZYPIOR SPÓŁKA JAWNA - 2016-10-19 - Skarszewy (pomorskie)

DRUKARZ-MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH - od 3 000 PLN

przygotowanie maszyny do druku prowadzenie i nadzorowanie drukowania właściwego, czyszczenie i konserwacja maszyny.
WYDAWNICTWO AMICUS Klaudiusz Nadolny - 2015-12-02 - Skórcz (pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

lakierowanie samochodówpomocnicze prace lakiernicze
Kompleksowa Naprawa Aut Pit Stop Piotr Weiss - 2016-03-30 - Smętowo Graniczne (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-15 - Żagań (lubuskie)

Media Expert - 2016-12-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KONSTRUKTOR DS. DRZEWNYCH - od 3 000 PLN

znajomość programu AUTO-CAD
FABRYKA MEBLI OKRĘTOWYCH "FAMOS" Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 3 500 PLN

wykonywanie prac murarskich
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - 2017-04-20 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie Grodziska, pielęgnowanie terenów zielonyvh, drobne naprawy wyposażenia i sprzętu.
Grodzisko Owidz - 2016-04-21 - Owidz (pomorskie)

Media Expert - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 5 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
GTB Celina Górska - 2016-02-29 - Skarszewy (pomorskie)

KIEROWCA C+E KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - od 2 500 PLN

Kierowca zawodowy jeżdżący po kraju i za granicę, dbałość o powierzone mu auto
Transport Ciężarowy Janusz Dytmer - 2016-02-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA W HERBACIARNI - od 1 850 PLN

-Sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Starogard Gdański (pomorskie)

Wybierz miejscowość