Praca Doradca klienta-sprzedawca Mińsk Mazowiecki Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

Województwo: mazowieckie

Powiat: miński

Adres miejsca pracy: Stojadła

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-03

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

-sporządzanie ofert- pozyskiwanie nowych klientów-obsługa klientów w terenie-doradztwo w zakresie oferowanych produktów
MAXIMUS Przemysław Rynk - 2016-04-01 - Stara Niedziałka (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - 2 500 - 4 500 PLN

Transport artykułów budowlanych na terenie Polski.
ŁUKASZ SADOCH - 2016-02-10 - Jędrzejów Stary (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-04 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/ KIEROWNIK SKLEPU - od 1 900 PLN

Obsługa klienta w sklepie z art. spożywczymi (mięso, wędliny).Stanowisko sprzedawcy - doświadczenie mile widziane lub do przyuczenia.Stanowisko kierownika wymagane min.roczne doświadczenie na podobym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-07 - Pszów (śląskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Pomoc w dystrybucji towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Pomoc w wykonywaniu usług montażu sprzętu RTV/AGD w domu klienta
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

INFORMATYK - 3 000 - 4 200 PLN

Administrowanie systemów jakie posiada UG Cegłów, pełnienie funkcji ASI. Nadzór oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz danych. Nadzór i uczestnictwo w pracach związanych z modernizacją infrastruktury teleinformatycznej Urzędu. Wdrażanie i nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów. Współpraca w zakresie aktualizacji strony internetowej oraz BIP Urzędzu Gminy.Oferty należy składać osobiście w pokoju kadr (pokój nr 16) Urzędu Gminy Cegłów ul. Tadeusza Kościuszki 4, 05-319 Cegłów lub przesłać w terminie do dnia 17 maja 2016 r. do godziny 16.00. Oferty winny zostać złożone w zaklejonych kopertach z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko: Informatyk". Decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Cegłów.Szczegółowe dane dotyczące oferty na stronie www.bipceglow.pl w zakładce nabór pracowników samorządowych
Urząd Gminy w Cegłowie - 2016-05-06 - Cegłów (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 040 PLN

- ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczegolnych układów, zespołów i mechanizmów samochodowych,- usuwanie usterek w zespolach samochodu, - regulowanie sprzęgieł, hamulców, układów kierowniczych, luzów zaworowych, układów zasilania silników, gaźników i pomp wtryskowych, ustawianie zapłonu, - przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych podwozia i nadwozia samochodu.
Jednostka Wojskowa nr 1131 - 2016-06-21 - Barcząca (mazowieckie)

Magazynier - -

Media Expert Przyjęcie dostaw oraz transferów
Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
Optymalizacja procesów na magazynie
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2016-07-15 - Będzin (śląskie)

Media Expert - 2016-04-27 - Kościerzyna (pomorskie)

LOGOPEDA - od 30 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi przedszkolnymi oraz z dzieckiem z niepełnosprawnością.
Niepubliczne Przedszkole Magiczny Królewiec Beata Suchożebrska - 2016-12-07 - Długa Kościelna (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 500 PLN

obsługa pacjenta, wykonaywanie leków z recepty, wprowadzanie oraz przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Halinów (mazowieckie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-01-20 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-08-31 - Chodzież (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - 12 - 20 PLN

Obsługa wytłaczarek do produkcji profili z tworzyw sztucznych
INSTALACJE - ST Jan Stefaniak - 2016-03-23 - Stojadła (mazowieckie)

Media Expert - 2016-07-27 - Ostrołęka (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 1 000 - 3 000 PLN

Doradzanie klientom indywidualnym, handel nieruchomościami.
PROHOME Sp. z o.o. - 2015-11-27 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH CNC - od 3 000 PLN

- obsługa tradycyjnych maszyn i narzędzi stolarskich oraz maszyn CNC,- czynności produkcyjne,- wykonywanie elementow zgodnie z rysunkiem.Wymagane doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn i narzędzi stolarskich.
DECOPLAST HUBERT PIĘTKA - 2017-01-13 - Wola Rafałowska (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-03-16 - Tczew (pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Koło (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH/ WULKANIZATOR - od 1 900 PLN

Mechanika samochodów osobowych i wulkanizacja.
FUH GUM-ECH EWA CHMIELIŃSKA - 2016-05-05 - Stojadła (mazowieckie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 000 PLN

Naprawa i modernizacja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.Wymagane 2-3 letnie doświadczenie w pracach hydraulicznych.

Operator Danych Produktowych - -

Media Expert Aktualizacja opisów w bazie produktów, czyli:
- obsługa programu webowego
- zdobywanie danych
- wpisywanie danych w aplikacji
- weryfikacja już istniejących danych
Media Expert - 2017-02-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-03-23 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA/ KASJER/ EKSPEDIENT - od 1 750 PLN

Sprzedaż na kasie fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, wykładanie i dokładanie towaru, dbanie o porządek i czystość, sporządzanie zamówień i dokonywanie płatności, przyjmowanie towaru.
Sklep Spożywczo - Przemysłowy Sylwia Łukasiak - 2015-11-24 - Wielgolas Brzeziński (mazowieckie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-04 - Krasnystaw (lubelskie)

Media Expert - 2016-05-23 - Tczew (pomorskie)

Media Expert - 2016-01-28 - Sieradz (łódzkie)