Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Lublin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Lublin

Województwo: lubelskie

Powiat: m. Lublin

Adres miejsca pracy: Mełgiewska 2B (P.H. Tatary)

Data dodania ogłoszenia: 2016-07-20

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PRZEWOZU OSÓB ZGODNIE Z PRAWEM JAZDY KAT. D - od 2 200 PLN

Przewóz pasażerów na trasach międzymiastowych.Miejsce wykonywania pracy: teren kraju- zezwolenia.Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. podstawowe, kwalifikacja na przewóz osób lub aktualne szkolenie okresowe oraz aktualne badania lekarskie i psychologiczne a także karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lublin (lubelskie)

Serwisant Skuterów/Rowerów - -

Media Expert Praca w serwisie rowerowo-skuterowym w Centrum Dystrybucji w Łodzi
Diagnozowanie usterek i naprawa rowerów
Zachowanie wysokiej jakości napraw oraz dążenie do utrzymania najkrótszego czasu naprawy
Media Expert - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-02-29 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Magazynier - -

Media Expert Przyjęcie dostaw oraz transferów
Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
Optymalizacja procesów na magazynie
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2016-08-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-05-19 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie min. podstawowe;
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Lublin (lubelskie)

HANDLOWIEC - PROJEKTANT MEBLI - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie średnie zawodowe, prawo jazdy kat.B, obsługa komputera, umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania sie narzędziami pomiarowymi; Zdobywanie i utrzymanie klienta, rozmowy i negocjacje cenowe, ofertowanie, pomiar pomieszczeń, projektowanie mebli
GOBI - 2016-02-24 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Wyszukiwanie nowych klientów,przygotowywanie ofert,negocjacje handlowe,obsługa programu biurowego,budowanie bazy klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

•Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków tj. mycie, obieranie, czyszczenie,przygotowywanie potraw zgodnie z instrukcjami szefa kuchni, pomoc przy porcjowaniu posiłków•Przestrzeganie czystości sprzętu, narzędzi oraz porządku i czystości w pomieszczeniach kuchennych (mycie naczyń i sprzętu kuchennego)
PRZEDSZKOLE NR 28 W LUBLINIE - 2016-12-15 - Lublin (lubelskie)

- SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO - od 925 PLN

-Obsługę klienta na w/w stoisku- Zatowarowanie i ekspozycję towarów w ladzie serwisowej- Sprawdzanie terminów ważności produktów,- Porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-05-14 - Lublin (lubelskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Produkcja i montaż mebli
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe REMIX Piotr Zając - 2016-05-13 - Lublin (lubelskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-11-25 - Skawina (małopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Gliwice (śląskie)

Media Expert - 2016-06-14 - Ruda Śląska (śląskie)

Media Expert - 2016-10-28 - Opoczno (łódzkie)

Asystentka Dyrektora Finansowego - -

przygotowywanie zestawień, raportów
prowadzenie kalendarza spotkań
nadzór nad pracami biura
dbałość o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów
Media Expert - 2016-12-20 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA, PEDIKIURZYSTKA, STYLISTKA PAZNOKCI - od 1 750 PLN

Wykonywanie usług stylizacji paznokci, manicure, pedicure oraz manicure hybrydowy, zdobienie paznokci.
Mani & Pedi Instytutt Tomasz Pawłowski - 2015-12-02 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Prace przy przygotowywaniu dań,obróbka warzyw,pomoc przy produkcji kanapek.
Piekarnia Kijewscy w Lublinie S.C. - 2016-02-02 - Lublin (lubelskie)

Media Expert - 2016-05-27 - Kostrzyn (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Błonie (mazowieckie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 500 PLN

WYKONYWANIE INSTALACJi ELEKTRYCZNYCH.
"ELBEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

Media Expert - 2016-08-30 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym, przyjmowanie i realizacja zamówień ze sklepu internetowego. Wystawianie przedmiotów na aukcjach internetowych. Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów, praca przy kasie fiskalnej i terminalu płatniczym oraz przy pomocy programów magazynowo- kasowych i handlowych.
SEKUŁA ŁUKASZ F.H.P.U "SEKUŁA" - 2016-10-04 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

opracowanie baz danych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Lublin (lubelskie)

Product Manager - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów ( na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Media Expert - 2016-04-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KONSTRUKTOR OBUWIA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; • Konstruowanie prototypów obuwia w oparciu o gotowe projekty, • Opracowywanie prototypów obuwia przy użyciu oprogramowania CAD/CAM, • Sporządzanie dokumentacji technologicznej obuwia, • Współpraca ze stylistami oraz działami technologii, produkcji, sprzedażyWykształcenie min. średnie; Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku; Znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego w stopniu dobrym. Mile widziane: Wykształcenie wyższe techniczne praktyczna znajomość języka rosyjskiego czynne prawo jazdy kat. B
PROTEKTOR Spółka Akcyjna - 2016-01-19 - Lublin (lubelskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-02-17 - Augustów (podlaskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

Prace przy budowie linii kablowych. Wykonywanie opisów techniczno - informacyjnych na komputerze.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lublin (lubelskie)