Praca DORADCA KLIENTA DS. MODY Legnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów salony, doradzanie w zakresie doboru stroju, przygotowywanie towaru do sprzedaży, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA DS. MODY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 03.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera i internetu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadcznie zawodowe - mile widziane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta