Praca DORADCA KLIENTA Siemianowice Śląskie SALEMAX Maciej Makowski

41-101 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów banku (Skok Stefczyka). Bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce. Obsługa kasowa. Sporządzanie dokumentacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siemianowice Śląskie

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Doświadczenie 6 m-cy w finansach lub obsłudze klienta.

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość pakietu MS OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: zdolności sprzedażowe

Nazwa pracodawcy: SALEMAX Maciej Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Adres pracodawcy:
40-474 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: 531 991 020, Godziny : 531 991 020

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Profil działalności pracodawcy: PM Katowice 88216

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta