Praca DORADCA FINANSOWY Łańcut "PROFI CREDIT POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów finansowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Prowizyjny system wynagrodzenia.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łańcut

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łańcucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łańcut

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Niekaralność.

Nazwa pracodawcy: "PROFI CREDIT POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.06.2016

Podobne oferty pracy

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia. Praca Rzeszów, województwo podkarpackie oraz ościenne województwa
EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY S.A. - 2016-04-29 - Rzeszów (podkarpackie)

MENAGER- OBSŁUGA AGENTÓW - do 1 850 PLN

obsługa sieci agencyjnej, pozyskiwanie nowych klientów
"MARLO" MARCIN CZYREK W KORNIAKTOWIE POŁ. 96A - 2016-03-31 - Łańcut (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - 2 100 - 2 300 PLN

Obsługa klientów w zakresie operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji.
TOWARZYSTWO ZARZĄDZAJĄCE SKOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-04-13 - Suwałki (podlaskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
AUTO CENTER RZESZÓW SP. Z O.O. - 2017-03-15 - Kraczkowa (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klientów z wykorzystaniem znajomości zasad prowadzenia rozmowy handlowej. Wykonywanie działań pro sprzedażowych, sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o wizerunek firmy.
AIKON FINANSE 1 Sp. z o.o. Sp. komandytowa - 2016-10-20 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 500 PLN

pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług; dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych; aktywna sprzedaż produktów finansowych; udział w akcjach marketingowych; sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług; kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy; jedna zmiana; kontakt z pracodawcą e-mailowy.
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wybrzeże - 2016-02-05 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewozy krajowe i zagraniczne.
P.P.H.U. "KOMA" MARIUSZ KOT W ŻOŁYNI - 2016-09-09 - Żołynia (podkarpackie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI, E-MAIL: INFO (at) CZECHANOWICZ.COM.PL - do 2 500 PLN

zakładanie zieleni i jej pielęgnacja przy autostradzie A4
"CZECHANOWICZ-EKOLOGIA I ZIELEŃ" SP. Z O.O. - 2016-09-27 - Łańcut (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 000 PLN

- Obsługa obecnych Klientów w ich domach w zakresie udzielonych pożyczek- Wyszukiwanie nowych Klientów przy wsparciu marketingowym i Kierownika
TEMPO FINANSE SP. Z O.O. - 2015-07-03 - Oława (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 060 PLN

obsługa klienta, obsługa punktu kasowego, koordynowanie działań,
Firma Handlowo Usługowa "ATUT" Dariusz Albin Złotów - 2016-09-19 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Sprzedażą produktów finansowych Planowaniem sprzedaży w oparciu o założone cele Realizacją strategii firmy na podległym terenie Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy
Profi Credit Polska S.A. - 2016-08-04 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Pozyskiwanie klientów, obsługa wnoisków.
PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-04-15 - Chojnice (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - od 3 000 PLN

doradztwo w zakresie finansów osobistych,• Tworzenie zindywidualizowanych planów finansowych i dobór optymalnych rozwiązań do realizacji celów klienta, • Pomoc w racjonalnym i świadomym podejmowaniu decyzji finansowych,• Obsługa klienta w zakresie przygotowania niezbędnych umów i dokumentacji, • Podnoszenie świadomości finansowej klientów,• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji,• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi klienta,• Dbanie o kontakt z przedstawicielami innych jednostek operacyjnych,• Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy.
MK Partner - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Transport krajowy.
PPUH "WALEX" BEATA WALAWENDER W ŻOŁYNI - 2017-03-21 - Żołynia (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 750 PLN

Sprzedaż produktów kredytowych, bankowych i pozabankowych. Kontakt z pracodawcą: tel. +48 607-577-860, konradwiech (at) wp.pl
MKWięch sp.jawna, ul. Grenadierów 66 Kielce - 2015-11-24 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ostrołęka (mazowieckie)

wykształcenie średnie, obsługa urządzeń biurowych, środowiska komputerowego oraz pakietu office.Zakres obowiązków: obsługa klienta, sporządzanie dokumentów w standardzie, dbanie o wizerunek firmy
Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa - 2016-09-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

DORADCA FINANSOWY - 2 000 - 4 000 PLN

Udzielanie informacji , doradzanie na temat dostepnych kredytów na rynku, pomoc w załatwianiu procedury kredytowej
PAWEŁ CZARNECKI FUTURE FINANCE - 2016-12-19 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWNIK DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW E-MAIL: REKRUTACJA (at) TRANSSYSTEM.PL - od 5 500 PLN

Rozwijanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz dostawcami.
"TRANSSYSTEM" SP. Z O.O. W WOLI DALSZEJ - 2016-02-18 - Wola Dalsza (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - 250 - 4 000 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedaży w oparciu o złożone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie, inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy, wykształcenie min. średnie, doświadczenie min. 1 rok, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, umowa zlecenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp.
PROFI CREDIT Polska S.A. - 2016-07-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.B- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (1/2 ETATU) - do 925 PLN

pozyskiwanie klientów, rozwożenie towaru (napoje gazowane)
WYTWÓRNIA WÓD GAZOWANYCH RAFAŁ RZEMIEŃ W ŁAŃCUCIE - 2016-07-19 - Łańcut (podkarpackie)

MAGAZYNIER- ZAOPATRZENIOWIEC - do 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, wprowadzanie towarów w program magazynowy
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Łańcut (podkarpackie)

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów ogrodniczych, zoologicznych małego AGD, farb, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Markowa (podkarpackie)

MK Partner - 2016-02-29 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ/PIZZER - od 1 850 PLN

Przygotowywanie pizzy.
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA RENATA KLUZ W ALBIGOWEJ - 2016-09-20 - Albigowa (podkarpackie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 850 PLN

prace związane z naprawą samochodów osobowych, wymiana opon
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Rakszawa (podkarpackie)

SPEDYTOR - 3 500 - 4 500 PLN

Wyszukiwanie ładunków, rozmowy z klientami, organizacja transportu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe KOMA Mariusz Kot - 2016-10-24 - Żołynia (podkarpackie)