Praca DORADCA KLIENTA Pułtusk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów bankowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pułtusk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pułtuski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Nowy Rynek 3, 06-100 Pułtusk, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pułtuski

Gmina pracodawcy: Pułtusk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pułtusk

Ulica pracodawcy: Nowy Rynek

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: placówka Santander Consumer Bank w Pułtusku

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPAWACZ - do 4 000 PLN

SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ TECHNICZNYCH, UPRAWNIENIA SPAWACZA 135, 136, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Jedlińsk (mazowieckie)

REFERENT- MASZYNISTA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

STAŻYSTA (INFORMATYK) - od 5 800 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru, ważenie towaru, zabezpieczenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Libiąż (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - od 9 700 PLN

Zakres obowiązków: - analiza wymagań projektowych - projektowanie i implementacja nowych rozwiązań, - tworzenie dokumentacji, - testowanie nowych funkcjonalności systemu- naprawa błędów wykrytych podczas testowania
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ-BETONIARZ 142A - od 12 PLN

wykonywanie elementów zbrojeniowych według dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Badowo-Mściska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

obieranie ziemniaków, obieranie warzyw, przygotowywanie sałatek
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Ślepie (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, w tym czyszczenie i mycie zaworów rozrządczych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Cisownica (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zamawianie, wykładanie na półki i sprzedaż towarówwykształcenie zawodoweumiejetność obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-pozyskiwanie środków pozabudżetowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Mirzec Stary (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY DS AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO/CIĄGNIKA SIODŁOWEGO PLUS NACZEPA - od 2 500 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego/ciągnika siodłowego plus naczepa
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK DEKARZA DPC ALG - od 1 850 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Werkowo (wielkopolskie)

POKOJOWA/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie i utrzymanie w czystości wszystkich pomieszczeń Ośrodka Szkoleniowo-Rehabilitacynego.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Krasnystaw (lubelskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jarocin (wielkopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Opiekun w domu pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Sarzyna (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Wierzbica Górna (opolskie)

ELEKTRONIK - od 2 000 PLN

Napraaw maszyn i urządzeń elektronicznych i elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Zagórz (podkarpackie)

POMOC KUCHARZA (URDU) - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

zadania:pomoc przy obsłudze sekretariatu, rejestrowanie pism przychpodzących oraz wychodzących sporzĄdzanie pism, obsługa urzĄdzeń biurowych, przyjmowanie interesantówprowadzenie rozmÓw telefonicznych obsługa służbowa spotkań Zarząduarchiwizacja dokumentówrozowożenie dokumentÓwdo róźżnych instytucjiwydawanie nagródbanerÓwrealiozwanie zapotrzebowania spółki
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Ruda Śląska (śląskie)

LAKIERNIK-ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowywanie auta do prac lakierniczych, rozbieranie, zmatowanie, wypełnianie elementów szpachlówką, przygotowywanie elementów auta do lakierowania, zamówienie i odbiór materiałów lakierniczych na terenie miasta Piły.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Piła (wielkopolskie)