Praca DORADCA KLIENTA / KASJER Nowy Dwór Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA / KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji2. Pomoc przy przyjmowaniu oraz wysyłce korespondencji dla potrzeb Wydziału3. Udzielania pomocy przy archiwizowaniu dokumentów - praw jazdy kierowców
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kartuzy (pomorskie)

TECHNIK ARCHIWISTA + ST FP (41) - 997,4 PLN

- wykonywanie zadań jak i przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż,- pomoc przy organizacji przyjętych przez komórkę organ. Dokumentów i rozdzielanie ich zgodnie z przeznaczeniem,- pomoc przy porządkowaniu akt,- pomoc przy ewidencjonowaniu zgromadzonej dokumentacji w archiwum,- organizacja korespondencji rozdzielanie i doręczanie do właściwych komórek organ.,- pomoc w obsł. Interesantów,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych( kopertowanie i adresowanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn biurowych,dekretacja pism inne prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Powidz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tobolice (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SPRAW WIERZYCIELSKICH - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji spraw w zakresie udzielanych ulg, analiza zwrotnych potwierdzeń odbioru upomnień, przygotowywanie reklamacji dot. doręczeń upomnień, porządkowanie upomnień, sporządzanie spisów akt, metryk spraw, przygotowanie korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kłodawa (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI I SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ - od 1 850 PLN

montaż instalacji wentylacji i sieci wodno-kanalizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kraków (małopolskie)

SERVICE DESK AGENT (KONSULTANT DS. IT) - od 4 000 PLN

Obsługa klienta w języku niemieckim. Rozwiązywanie problemów z zakresu IT.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 463 - 600 PLN

organizacja biura, redagowanie korespondencji w języku ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Głosków-Letnisko (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane, tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

Barman-kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I MARKETINGU - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy kat. B,umiejętność obsługi komputera, oraz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej. Do obowiązków będzie należeć pozykiwanie nowych kontrachentów.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Bytów (pomorskie)

MANAGER KONTROLI JAKOŚCI - od 3 000 PLN

WYNAGRODZENIE DO UZGODNIENIA / FIRMA ZAPEWNIA NIEZBĘDNE SZKOLENIA1.sprawdzanie dzialania oraz funkcjonalnosci pojedynczych komponentow 2.sprawdzanie planow kontrolnych oraz rysunkow technicznych3.odpowiednie oznakowanie wadliwych komponetow wraz z opisem usterki4.wydawanie dyspozycji pracownikom5 przeprowadzanie pomiarow (standardowymi srodkami oraz do tego przeznaczonymi urzadzeniami)6.dokumentowanie wynikow pomiarowych,protokol tygodniowy,zestawienie odpowiedniej statystyki7.szybka reakcja w przekazywaniu wynikow8.wysortowanie blednych detali zgodnie z ustaleniami/specyfikacja pracodawcy9.czuwanie oraz natychmiastowe zglaszanie zauwazonych nieprawidlowosci10.Praca w znalezieniu przyczyny usterki oraz znalezienie jej rozwiazania11.kontakt/komunikacja z klientem lub odpowiednim dzialem wraz z przeprowadzeniem prac korygujacych u klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Września (wielkopolskie)

ROZDZIELCA - KROJCZY - od 1 850 PLN

Kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Barlinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków,wybór sprzętów do przygotowywania dań
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Parczew (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Skoki (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Sanok (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNO - BIUROWA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA - od 1 850 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydanie towaru zgodnie ze specyfikacją sprzedaży, umowa na zastępstwo na 6 miesięcy, praca od 8-16 (CV na adres e-mail: a.morek (at) op.pl)
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Mściszewice (pomorskie)

TRENER PERSONALNY - od 1 200 PLN

Obsługa klienta.Planowanie programów treningowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferownie towaru znajdującego się w sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

Załadunek/rozładunek towaru, układanie na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pysznica (podkarpackie)