Praca DORADCA KLIENTA / KASJER Nowy Dwór Mazowiecki kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA / KASJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA / KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 950 PLN

szycie, kołder, poduszek, materacy
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Ożarowice (śląskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI INTERESANTÓW - do 2 000 PLN

- obsługa interesantów (telefoniczna i osobista)- wysyłanie poczty- prowadzenie Dziennika Kmo- sporządzanie pism- archiwizacja akt
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

praca manualna, sortowanie, pakowanie do kartonów, etykowanie, składanie na palety oraz inne zlecone prace w magazynie. Zaświadczenie lekarskie, BHP.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Stare Gnatowice (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

- pomoc w wykonywaniu projektów branży konstrukcyjnej; wykonywanie rysunków oraz podstawowych obliczeń konstrukcyjnych;- wykonywanie inwentaryzacji budowlanych;- kompletowanie dokumentacji projektowej;
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Oświęcim (małopolskie)

KURIER - od 2 000 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Lipsko (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Węgrów (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Brzozów (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 2 200 PLN

obsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Komorniki (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Poznań (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie cen, sprzedaż towarów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Przyjmowanie towaru do magazynu, rozmieszczanie towaru w magazynie. Godziny stażu 8-16
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Nowe Boryszewo (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

prowadzenie samochodu dostawczego, rozładunek i załadunek towaru , obsługa techniczna pojazdu praca na terenie Polski , umowa zlecenie
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Rzeszów (podkarpackie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

szkolenie z zasad funkcjonowania działu, pierwsza linia wsparcia uzytkowników dla sprzetów i aplikacji, konserwacja komputerów PC, aktualizacja i tyworzenie dokumentacji technicznej infrastruktury informatycznej
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Bolesławiec (dolnośląskie)

POMOC MURARZA - od 1 850 PLN

malowanie, gipsowanie, przygotowywanie stanowiska pracy murarza
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Sulejewo (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - do 1 850 PLN

Sprawowanie opieki nad dziećmi tj. przewijanie, karmienie ubieranie zabawy z dziećmi, prace porządkowe związane ze sprzątaniem sali i pomieszczeń dla dzieci. Wykształćenie min. średnie zawodowe, mile widziane doświadczenie, mile widziany kurs opiekunki lub pielęgniarki dziecięcej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Małochwiej Mały (lubelskie)

KUCHARZ - do 2 400 PLN

Przygotywanie potraw kuchni hinduskiej według tradycyjnych, orginalnych przepisów, przygotowywanie napojów kuchni hinduskiej według orginalnych receptur za zastosowaniem oryginalnych przyprawmarynowanie mięc na dania z pieca Tandooor miejsce pracy: Wrocław, ul. Skladowskiej Curie Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI - 997,4 PLN

Technik chłodnictwa i klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Częstochowa (śląskie)

SALOWA (SANITARIUSZ SZPITALNY) - od 1 850 PLN

pielęgnacja osób przewlwkle chorych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Złotoryja (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, zapoznanie się z przepisami, przyjmowanie dostaw, obsługa komputera i kasy fiskalnej, przygotowanie produktów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - 997,4 PLN

Wykonywanie robót malarskich, tynkarskich, okładzinowych, utrzymywanie porządku na budowie
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Płock (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa telefoniczna, obsługa systemu hotelowego, zameldowanie i wymeldowanie gości, obsłuha kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Bożewo Nowe (mazowieckie)

EKSPERT- IMR - od 20 000 PLN

główny obowiązkiem Eksperta- IMR jest ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy ryzyka dla wybranych modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, sprawdzanie czy modele są dobrze zrozumiałe i przedstawione oraz że są zgodne z Regulacjami Group Standard Manual and Markets IMR Policy, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie update'ów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli, umiejętność przedstawiania analitycznych problemów i syntezy analizy w sposób zrozumiały dla innych zespołów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kraków (małopolskie)

KALETNIK - od 1 850 PLN

Szycie torebek damskich
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Oborniki (wielkopolskie)

- pomoc przy dostawie towaru (metkowanie, liczenie marży)- obsługa klienta - przyjmowanie i zwrot prasy- porządkowanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gorlice (małopolskie)