Praca DORADCA KLIENTA Nowy Sącz Pośrednictwo finansowe Kredyty Chwilówki

Lwowska 12-14/1, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: Pośrednictwo finansowe Kredyty Chwilówki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Adres pracodawcy:
Fabryczna 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 5 000 PLN

wspieranie klientów korporacyjnych i indywidualnych dla klienta niemieckojęzycznego
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Zabierzów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów firmowych u obecnych oraz nowych klientów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, odbiór rat u obecnych klientów, podejmowanie działań reklamowych, udział w zebraniach firmowych. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane umięjetności sprzedażowe, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
"PROVIDENT" - 2016-06-21 - Wejherowo (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

profesjonalna obsługa klientów; sprzedaż i fachowe doradztwo; sprawdzanie dostępności towarów i prawidłowe oznakowanie; dbanie o porządek
Leroy Merlin Polska sp. z o.o. - 2016-10-18 - Cieszyn (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc kuchenna - stołówka szkolna. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni.
ABC Podstawscy Podstawska Stanisława - 2016-12-12 - Nowy Sącz (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa kasy, sprzątanie , towarowanie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łobez (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KIEROWCY - od 1 850 PLN

Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż w jednym ze sklepów firmowych w Nowym Sączu pieczywa oraz wyrobów cukierniczych itp.
Firma Hopek S.C. - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 500 PLN

Szwaczka maszynowa - szycie pokrowców do sprzętu rehabilitacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

sprzedaż kredytów, obsługa kasowa, zakładanie kont, sprzedaż kart kredytowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

zapoznanie się z instrukcja kancelaryjną ARiMR, nauka przyjmowania i weryfikacji wniosków, obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Pracownik biurowy - wymagania: -wykształcenie minimum średnie-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo dobra obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

Operator myjni samochodowej.
ZENON Firma Handlowo-Usługowa Zenon Legutko - 2016-11-17 - Nowy Sącz (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Sprzedaż usług TV, internetu i telefonu, obsługa klientów w salonie, prezentacja ofert TV, internetu, telefonu.
FORTIS s.c. - 2016-07-11 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta, dbanie o porządek na obiekcie, towarowanie
TESCO POLSKA Sp. z o.o. - 2016-01-27 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 2 000 PLN

Księgowanie operacji gospodarczych, sporządzanie spawozdań i raportów.
"Giewont" Henryk Górka - 2016-06-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

aktywna sprzedaż produktów bankowych
Firma Handlowa Beata Olender - 2016-04-08 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

analiza potrzeb klienta,aktywna sprzedaż,
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Głubczyce (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 11 PLN

Towarowanie sklepu, obsługa klienta, dbanie o porządek na stoisku.
Tesco Polska Sp. z o. o. - 2016-10-27 - Łomża (podlaskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

Kasjer handlowy- praca w markecie E.LECLERC - Galeria Trzy Korony.
Nowy Targdis Sp. z o.o. sp. k. - 2016-07-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Ostrołęka (mazowieckie)

XX
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pępowo (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej tj. makijażu dziennego, wieczorowego, fantazyjnego i charakteryzacji
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta kasowo-transakcyjna
AMS Business Banking Anna Maria Szadkowska - 2017-01-13 - Głowno (łódzkie)

Bieżąca obsługa klientów, aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy, nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami; praca w godz. 9-17; kontakt osobisty w godz. 15-17, telefoniczny w godz. 9-17
"KOBO" - BOŻENA KOWALSKA - 2016-09-19 - Ustka (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

- kompleksowa obsługa klientów w oddziale, w tym dokonywanie wpłat/wypłat gotówki - sprzedaż usług finansowych oferowanych przez Spółkę - monitoring spłacalności
CAPITAL SERVICE S.A. - 2016-06-17 - Kościerzyna (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w kasie biletowej. Do zakresu obowiązków należy również informowanie o oferowanych przez firmę usługach (karnety, taryfy i opłaty, rozkłady jazdy). Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej. Zainteresowani mogą równiez zgłaszać się drogą elektroniczną. CV i list motywacyjny należy przesłać na adres email: nowysacz (at) roka.pl
P.U. "ROKA" ANDRZEJ IRENEUSZ KANTORSKI ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ - 2016-03-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)