Praca DORADCA KLIENTA Ciechanów MULTI SFERA SP Z O.O.

Miejsce pracy:
06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
aktywna sprzedaż produktów kredytowych jak też ubezpieczeniowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami. Okres zatrudnienia od 01.12.2015 r. do 29.02.2016 r z możliwością przedłużenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciechanów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. średnie, prawo jazdy kat. B, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: MULTI SFERA SP Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv+list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacjacv2015 (at) wp.pl w tytule wiadomości proszę wpisać CIECHANÓW

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Adres strony pracodawcy: www.multisfera.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.11.2015

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta, spąrządzanie i kompletowanie dokumentacji, spotkania osobiste z klientem.
ARBITER S.A. - 2015-11-16 - Przeworsk (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 950 PLN

obsługa klientaW pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Pełna obsługa klienta w placówce bankowej. Tworzenie baz klientów i skuteczne umawianie spotkań sprzedażowych.Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych, firmowych poprzez rozmowy telefoniczne, spotkania. Podejmowanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Realizacja spotkań z klientami poza siedzibą banku.
KANCELARIA FINANSOWA Sylwia Łobaza - 2016-10-21 - Krosno (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ciechanów (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

Usługi finansowe. Aktywne pozyskiwanie klienta. Pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki.Porządane doświadczenie zawodowe w sprzedaży, kontaktach z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Jarosław (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedaży, doradztwo w sprawie zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rawicz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

bieżąca obsługa klienta hurtowego i detalicznego
BLACH - DEK 2 JANINA PISKORZ - 2016-01-18 - Wolsztyn (wielkopolskie)

Pozyskiwanie klientów.
BELA Dariusz Różański - 2016-02-10 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Realizowanie celów sprzedażowych, zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy, wykonywanie czynności magazynowych
"Euro-net" Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Staz dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

prezentacja i sprzedaż oferty jednego z operatorów platformy telewizji cyfrowej
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

wykonywanie usług ksero, skanera i drukowania. Wykonywanie Pieczątek wizytówek, obróbka kopiowanie filmów i materiałów.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Glinojeck (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku • realizacjaindywidualnych planów sprzedaży • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing,spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialnośćza poziom ryzyka kredytowego • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się nastanowisku Opiekuna Klienta
Eurobank S.A. - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

obsługa klienta, przygotowywanie ofert i prezentacji, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa kasy, programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Skoczów (śląskie)

Obsługa klienta w Salonie PLUS. CV należy wysłać na adres e-mail: mmamrot (at) coltex.pl
Maciej Mamrot Firma Handlowo - Usługowa - 2016-01-12 - Siedlce (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie bieżących napraw pojazdów mechanicznych, usuwanie usterek w pojazdach samochodowych, kontrola stanu technicznego pojazdów.
TRANSPA Anna Cejmer - 2016-01-04 - Ciechanów (mazowieckie)

analizowanie potrzeb klienta; wybieranie produktów, przygotowywanie oferty dla klienta; prezentowanie oferty; prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

obsługa klienta, dbałość o sklep
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bielsko-Biała (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (BETONOMIESZARKA) - od 1 800 PLN

transport betonu-samochodem betonomieszarką z betonem
Usługi Transportowe Grażyna Nitowska w Ciechanowie - 2016-05-11 - Ciechanów (mazowieckie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 850 PLN

praca przy sortowaniu odpadów wtórnych oraz przy linii produkcyjnej
VENTUS Sp. z o.o. - 2016-08-19 - Ciechanów (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 3 500 PLN

sprzedaż i wynajem maszyn, urządzeń budowlanych, obsługa klientów, udzielanie porad technicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Bogumiłów (łódzkie)

staz
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Godzikowice (dolnośląskie)

doradztwo, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wieluń (łódzkie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Lublin (lubelskie)

Oferowanie klientom produktów finansowych typu:- Leasing- Kredyty- Ubezpieczenia- Doradztwo
CP Chmielewski Piotr - 2016-01-13 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

aktywne pozyskiwanie klientów na finansowanie środków transportu, pozyskiwanie partnerów do współpracy, obsługa posprzedazna klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Malawa (podkarpackie)

wykonywanie prac porządkowcyh oraz naprawczych.
Sala Bankietowa "TANGO" Elżbieta Kuźma Sp. J. w Ciechanowie - 2016-07-01 - Ciechanów (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed