Praca DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA Bobolice ZBYLBRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
57-200 Bobolice 33, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
PROSTE CZYNNOŚCI BIUROWE, SPRZEDAŻ ASORTYMENTU (KOSTKA BRUKOWA, KOSTKA BETONOWA, KRAWĘŻNIKI ITP.) KONTAKT Z DOSTAWCAMI

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
PO OKRESIE PRÓBNYM MOŻLIWOŚĆ NEGOCJOWANIA WYNAGRODZENIAPRACA OD 8 - 16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bobolice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 21.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA KLIENTA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: chęć do pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ORAZ ZNAJOMOŚĆ KOSZTORYSOWANIE. OSOBA CHETNA DO PRACY

Nazwa pracodawcy:
ZBYLBRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+ŚWIADECTWA PRACY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bobolice

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy: Roboty związane z budową dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta