Praca DORADCA KLIENTA Chojnice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 04.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 2016.KR

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Adres strony pracodawcy: www.pupchojnice.praca.gov.pl

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
obsługa pracodawców, osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PROJEKTANT INŻYNIER - od 3 600 PLN

PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI METALOWYCH I DREWNIANYCH
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Dąbrowice (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Racibórz (śląskie)

1881U OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK MYJNI TECHNICZNEJ - do 1 850 PLN

Obsługa urządzeń technicznych służących do mycia samochodów w środku i na zewnątrz, mycie parą
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. alkoholowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Olkusz (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Prezentacja i sprzedaż towarów bedacych przedmiotem handlowym Fabryki Maszyn Pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Masłów Pierwszy (świętokrzyskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - STAŻ - 997,4 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. SŁANIE ŁÓZKA Z CHORYM, TOALETA JAMY USTNEJ, MYCIE GŁOWY W ŁÓŻKU, TOALETA CAŁEGO CIAŁA W ŁÓŻKU, TOALETA CAŁEGO CIAŁA POD NATRYSKIEM, KARMIENIE CHOREGO, ZMIANA PAMPERSA, TOALETA CAŁEGO CIAŁA W WANNIE, ZMIANA BIELIZNY OSOBISTEJ I POŚCIELOWEJ W ŁÓŻKU, ASYSTOWANIE PIELĘGNIARCE PODCZAS WYKONYWANIA ZABIEGÓW PIELĘGNIARSKICH, POMOC PRZY TRANSPORCIE CHOREGO I INNE CZYNNOŚCI OPIEKUŃCZE NA ZLECENIE PIELĘGNIARKI
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

POMOCNIK MONTERA KLIMATYZACJI - do 2 000 PLN

pomoc przy montaż i i naprawie klimatyzacji, dojazd do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Chorzów (śląskie)

OGRODNIK (UZUPEŁNIENIE REF. DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

prace porządkowe, nasadzenia kwiatów, odchwaszczanie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lubin (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej, redagowanie pism, odbierabie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów, przyjmowanie interesantów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Góra (dolnośląskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

zajęcia terapeutyczne
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Płońsk (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace wykończeniowe, remontowe, modernizacje budynków, przeprowadzenie rozbiórek budynków, wyburzanie ścian, tynkowanie, gipsowanie, malowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Bładnice Dolne (śląskie)

POMOC OPIEKUNA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Warszawa (pomorskie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 900 PLN

sortowanie odpadów na linii sortowniczej odpadów zmieszanych z podziałem na frakcje nadające się do powtórnego wykorzystania m.in. szkło, papier, tworzywa sztuczne itp.; sortowanie surowców wtórnych na linii surowców wtórnych; obsługa urządzeń stosowanych do sortownia odpadów komunalnych zmieszanych.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Lubań (dolnośląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Dębowiec (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ RĘBALNI DREWNA - od 1 750 PLN

Obsługa rębaka
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Radostowo (warmińsko-mazurskie)

BROKER - od 25 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na temat rynku indyjskiego, sporządzanie raportów i baz danych klientó potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 700 PLN

przyjmowanie mięsa na magazyn, kompletowanie wysyłek, załadunek, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tchórzowa (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie ciągnikiem w lesie, transport drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Jawor (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY PRODUKTÓW TOTALIZATORA - od 1 850 PLN

Praca przy sprzedaży produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jawor (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Utrzymanie porządku na placu, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru. Staz w godz. 8 -16.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Bulkowo-Kolonia (mazowieckie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

staż ze środków unijnych dla osób powyżej 30 roku zycia
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

sprzedaż wędlin
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Wiązownica Duża (świętokrzyskie)

KELNER/KELNERKA - od 12 PLN

praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

wypiek chleba i bułek
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wiśniewo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- przyjmowanie i wydawanie towaru,- segregowanie, układanie i porządkowanie asortymentu na magazynie,
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ruda Śląska (śląskie)

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI (PODATKI) - od 1 850 PLN

-rozliczanie podatku CIT, z uwzględnieniem uwarunkowań funkcjonowania na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, - sporządzanie rejestrów i rozliczeń z tytułu podatku VAT, - sporządzanie i składanie deklaracji, - kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US) - koordynowanie prac związnaych z przygotowaniem dokumentacji cen transferowych, - bieżące analizowanie zmian w przepisach podatkowych i ich odpowiednia adaptacja w procedurach wewnętrznych - ewidencja oraz rozliczanie środków trwałych, - udział w procedurach zamknięcia miesiąca, -wsparcie działu księgowości w rejestracji codziennych zdarzeń gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

-strzyżenie damskie i męskie, dziecięce- koloryzacja-upięcia, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)