Praca DORADCA KLIENTA Będzin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w placówce bankowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. A1

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra znajomość obsługi komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kurs kasjera złotowego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjneskierowanie z PUP w wBędzinie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.05.2016

Podobne oferty pracy

PIEKARZ K/M - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 000 PLN

Produkcja elementów metalowych według powierzonej dokumentacji, obróbka elementów metaolowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 1 700 - 2 500 PLN

obsługa klienta indywidualnie i telefonicznie
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Łomża (podlaskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:wystawianie faktur w programie Comarch Optima, ewidencja na kasie fiskalnej, wprowadzanie dokumentów zakupu do systemu Comarch Optima, sporzadzanie zamówień na materiały budowlane, kompletowanie dokumentów dla biura rachunkowego, prowadzenie akt osobowych pracowników, regulowanie płatności gotówkowych, obsługa zleceń, ściaganie należności; pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 200 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefoniczny z kontrahentami wietnamskimi, pomoc w opiece nad klientami wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 r.ż.FP. Brak kandydata na stanowisko - kierowca- operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Demontaz i montaż części w pojazdach samochodowych i naprawa części
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Miedziana Góra (świętokrzyskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Lublin (lubelskie)

KURIER - od 1 850 PLN

Odbieranie przesyłek od nadawcy , dostarczanie przesyłek do adresata.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Chełmce (świętokrzyskie)

OCZYSZCZACZ CZĘŚCI METALOWYCH - od 1 000 PLN

oczyszczanie części metalowych narzędziami ślusarskimi - szlifierką i frezarką oraz ręczne
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pakowanie, krojenie surowca
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Załuski (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Dobrzyń nad Wisłą (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TECHNICZNYCH - od 2 000 PLN

nauczanie zajęć technicznych w gimnazjum
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK GASTRONOMII - od 1 850 PLN

przygotowanie hamburgerów, hot-dogów, zapiekanek, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy i sali
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Stargard (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR ZIELENI - od 1 750 PLN

transport drewna po wycince,odsnieżanie chodników,koszenie trawy,sprzątanie pasów drogowych
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Gwda Wielka (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Mechanika pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mirsk (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 075 PLN

obsluga klienta, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Smolany (podlaskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Przetarcie drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Siedliska (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 200 PLN

pozyskiwanie i bieżąca obsługa kontrahentów firmy, utrzymywanie relacji biznesowych, zapewnianie najwyższej jakości obsługi, prezentowanie oferty kontrahentom, prowadzenie negocjacji handlowych, koordynowanie realizacji umów, dobór kandydatów i kontrahentów do wykonywania usług, identyfikacja wymaganej dla pracowników dokumentacji, prowadzenie procedury rekrutacji, nadzorowanie pracy podległego zespołu, wyjazdy w delegacje, komunikacja oraz przygotowywanie dokumentów w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim, obsługa kontrahentów na terenie Polski, Rosji i Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Patrz program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 100 PLN

Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru. Dbanie o porządek magazynie i na terenie przyległym. Dbanie o wysoka kulturę obsługi klienta i dobry wizerunek firmy. Prowadzenie ewidencji magazynowej. Przestrzeganie procedur i standardów.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Ujrzanów (mazowieckie)

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Koszarawa (śląskie)

OPERATOR - PRACOWNIK LINII MONTAŻU KÓŁ - do 2 200 PLN

Wykształcenie średnie zawodowe; min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; bardzo dobra znajomość standardów jakościowych; komunikatywna znajomość jęz. ukraińskiego; kontakt z kierowcami dostarczającymi materiały z Ukrainy; zakres obowiązków: montaż i kontrola jakości powierzonych komponentów, kontrola zmontowanych części pod względem prawidłowego montażu; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Gliwice (śląskie)

500U SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Radom (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 350 PLN

Nadzór nad jakością sprawdzanych tekstyliów, bezpośredni kontakt ze sprzedawcami oraz producentami z Bangladeszu.Wymagana znajość języka bengalskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Mrozowa Wola (mazowieckie)