Praca DORADCA KLIENTA Jarosław Firma Handlowo-Usługowa ANREM ANNA BUREK

Hetmana Jana Tarnowskiego 20/a, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klienta w Salonie Firmy, doradztwo techniczne i przygotowanie ofert, realizacja planów sprzedażowych, stałe pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów. WYMAGANIA: wykształcenie średnie, wysokie umiejetności interspersonalne i sprzedażowe, mile widziane doświadczenie.KONTAKT: praca.siec.lider (at) gmail.com

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jarosław

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo-Usługowa ANREM ANNA BUREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Juliusza Osterwy 5, 35-602 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłać na mail: praca.siec.lider (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Juliusza Osterwy

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016