Praca KASJER-BUFETOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, kasjer-bufetowy (bar mleczny).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: grafik dotyczący godzin pracy do uzg.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER-BUFETOWY

Data zakończenia pracy: 18.07.2016

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Okonek (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

wyksz. min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, znajomość branży samochodowej, umiejętności negocjacyjnewyjazdy w kraju i zagranicę
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukarz - uzupełnienie refundowane!!!! z 2015
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 850 PLN

asystent geodety
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Niepołomice (małopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE (Z) - do 1 850 PLN

Praca na piecu opalanym drzewem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY (REF. WYNAGRODZENIA ZA ZATR. OSÓB DO 30 R.Ż.) - 1 850 - 2 300 PLN

(dla osób do 30rż)projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych:ulotki, plakaty, banery, retusz i przygotowywanie zdjęć i materiałów do druku, przygotowywanie matriałów graficznych dla stron www, wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA MIKROBIOLOG/KONTROLI JAKOŚCI - od 2 500 PLN

Wykonywanie analiz mikrobiologicznych jakościowych i ilościowych, opracowywanie wyników badań, pobieranie prób, prowadzenie dokumentacji mikrobiologicznej, organizacja pracy laboratorium.
KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Restauracja McDonald's Grunwaldzka 4 , ElblągGodziny pracy 10:00 - 18:00, 11:00 -19:00,13:00 -21:00
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KRUPIER - od 2 000 PLN

bezpośrednia obsługa gier karcianych lub cylindrycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Poznań (wielkopolskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości w budynku biurowym (ciągi komunikacyjne, toalety, pomieszczenia socjalne, pokoje biurowe). Sprzątanie pomieszczeń biurowych-1 osoba praca w godz. 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Złotoryja (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

wykopy pod obiekty elektroenergetyczne
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Niegardów (małopolskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,sortowanie;
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Świeca (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 750 PLN

Obsługa małej gastronomi.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Ćmińsk (świętokrzyskie)

ELEKTROLIZEROWY MIEDZI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Głogów (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie się z ofertą towarową- zapoznanie się z obszarem działania- nabycie umiejętności negocjacji z klientem- procedura "sprzedaży"- obsługa programu SUBIEKT
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Leszno (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywanie pomocniczych prac budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Basznia Dolna (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY/WARTOWNIK SŁUŻBY OCHRONY LOTNISKA - od 2 000 PLN

Oferta dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Oosba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za ochronę pasażerów, pracowników oraz mienia na terenie i w obiektach Portu Lotniczego Łódź. Odopowiedzialny charakter wykonywanej pracy! Równoważny system pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH-KONSERWATOR - od 1 750 PLN

Prace konserwatorskie-naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, glazurnictwo
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

pomoc przy hodowli zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - KASJER K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

monter instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

mechanik
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Wólka (łódzkie)

KONSULTANT SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

konsultant sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Choszczno (zachodniopomorskie)