Praca DORADCA FINANSOWY Garwolin SKOK Unii Lubelskiej

Miejsce pracy:
-, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa kasowo-dysponencka, aktywne pozyskiwanie klientów , sprzedaż produktów finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garwolin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Garwolin

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: SKOK Unii Lubelskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Braci Wieniawskich 5B, 20-844 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Braci Wieniawskich

Numer budynku pracodawcy: 5B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

DORADCA FINANSOWY - 2 200 - 2 400 PLN

Obsługa gotówkowa i bezgotówkowa, oferowanie produktów finansowych.
STEFCZYK FINANSE- TOWARZYSTWO ZARZĄDZAJĄCE SKOK SP. ZO.O. - 2015-12-30 - Łomża (podlaskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

wg stanowiska
Instalatorstwo Elektryczne "ELNET" Marek Kowalczyk - 2017-03-01 - Lipówki (mazowieckie)

OPIEKUN FINANSOWY - od 2 200 PLN

Obsługa kasowo - dysponencka, aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów finansowych, realizacja planów sprzedaży.
SKOK Unii Lubelskiej - 2016-10-13 - Siedlce (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 100 PLN

spotkania z klientami oferowanie produktów finansowych, doradzanie odnośnie krdytów ubezpieczeń , dotacji unijnych
EURO - MASTER Błażej Tomaszewski - 2016-02-10 - Konin (wielkopolskie)

ELEKTRYKTROMONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH - 3 500 - 4 000 PLN

montaż rozdzielnic elektrycznych według dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wola Rębkowska (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

Spzredaż produktów i usług firmy, bieżąca administracja biurem, raportowanie wyników pracy do przełożonego.Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: praca (at) konkretsc.pl z dopiskiem klauzuli dotyczącej przetwarzania danych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny 660 570 080.
KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK - 2017-01-13 - Płońsk (mazowieckie)

GEODETA - od 2 000 PLN

Prace geodezyjne w terenie oraz sporządzanie dokumentów w biurze.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Garwolin (mazowieckie)

PRACOWNIK II STOPNIA REALZUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie zadań ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wilga (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie nowych KlientówBudowanie relacji z podmiotami handlowymi.
AGRO SZEWCZYK Tomasz Szewczyk - 2017-03-16 - Reducin (mazowieckie)

REFERENT DS. EWIDENCJI WOJSKOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Garwolin (mazowieckie)

PRACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sulbiny (mazowieckie)

SORTOWACZ-BRAKARZ SZKŁA - od 2 000 PLN

sortowanie opakowań szklanych
Huta Szkła "CZECHY" S.A. - 2017-03-07 - Trąbki (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie półproduktów z elementów mięsnych i pieczenie mięs.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Podłęż (mazowieckie)

OPERATOR TECHNICZNY LINII - od 2 100 PLN

Dostarczanie paczek na linię produkcyjną.Układanie paczek z produktami na paletach, foliowanie palet.Wykonywanie czynności manualnych na linii produkcyjnej.
Randstad Polska Sp.zoo - 2017-05-18 - Garwolin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

bieżące naprawy konserwatorskie, roboty malarskie, utrzymanie czystości na trawnikach i rowach przydrożnych, koszenie trawy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Parysów (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie średnie, podstawowa znajomość obsługi komputera, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, obsługa klienta, zaświadczenie o niekaralności. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Charakterystyka pracy: sprzedaż produktów oferowanych przez firmę, planowanie własnych działań w oparciu o założone cele, realizacja zadań wyznaczonych przez Managera, inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych. Wynagrodzenie miesięczne. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: katarzyna.preifer (at) proficredit.pl
PROFI CREDIT S.A - 2016-03-03 - Rybnik (śląskie)

MONTER OBUWIA - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do produkcji obuwiaPraca w programie Footwear CADKontrola jakości
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Dbanie o porządek i higienę wyznaczonych pomieszczeń i terenów.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Maciejowice (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Cykliczny przegląd pojazdów, kontrola stanu technicznego zespołów mechanicznych oraz wymiana zużytych elementów takich jak: oleje, płyny, filtry, elementy układu hamulcowego, naprawa pojazdów, wymiana i montaż kół.

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

BLACHARZ - DEKARZ - od 3 000 PLN

Kładzenie pokryć dachowych miedzianych i tytanowo-cynkowych.
Dach-Full Bogdan Bienias - 2017-03-03 - Nowy Pilczyn (mazowieckie)

TOKARZ - do 2 000 PLN

tokarstwo konwencjonalne,nacinanie gwintów,toczenie pod wymiar,praca zgodnie z rysunkiem technicznym
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Trąbki (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Garwolin (mazowieckie)

MASARZ - WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

Rozbiór półtusz wieprzowych i wołowych na elementy zasadnicze, określenie jakości i klasyfikacji mięs, przygotowywanie surowców do produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Garwolin (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 3 500 PLN

Biuro Usług Księgowych Andrzej Nowak - 2016-06-13 - Garwolin (mazowieckie)