Praca DORADCA DS. STRATEGII REKLAMOWEJ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zadań mających na celu osiągnięcie założeń biznesu (nadawanie odpowiednich priorytetów), identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z usługą i kontami klientów, wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych, wsparcie innych współpracowników oraz przełożonego - całość usług świadczona jest na rynki rosyjsko- i ukraińskojęzyczne i polega na obsłudze klienta rosyjsko- i ukraińskojęzycznego i jest typową pracą związaną z call center.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. STRATEGII REKLAMOWEJ

Data zakończenia pracy: 07.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe dowolne, prefeorwana znajomość usługi Google AdWords i Google MyBusiness znajomość rynku lokalnego (Rosja i Ukraina), umiejętność zarządzania czasem i zespołem, min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta rosyjsko i ukraińskojęzycznego oraz sprzedaży usług w środowisku b2b i b2c, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, preferowane doświadczenie w call-center na lokalnym rynku

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie