Praca DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK MARKETINGU Koziegłówki GRAND SERVICE - Kot Marcin

Stanowisko: DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK MARKETINGU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: - obsługa klienta,- pozyskiwanie nowych klientów,- obsługa magazynu

Data publikacji: 2016-01-29

Lokalizacja: Koziegłówki (śląskie)

Pracodawca: GRAND SERVICE - Kot Marcin

Myszkowska 21, 42-350 Koziegłówki, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta,- pozyskiwanie nowych klientów,- obsługa magazynu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK MARKETINGU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koziegłówki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koziegłowy

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: brak wymagań

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa pakietu MS Office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra organizacja pracy

Nazwa pracodawcy: GRAND SERVICE - Kot Marcin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. , e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Koziegłowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koziegłówki

Ulica pracodawcy: Myszkowska

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu