Praca DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pełna obsługa związana z pojazdem zastępczym po wypadkach komunikacyjnych, obsługa klientów po wypadkach komunikacyjnych oraz różnych zdarzeniach losowych, zgłaszanie roszczeń i przekazywanie dokumentów do firm ubezpieczeniowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: doradca do spraw odszkodowań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Doradca do spraw odszkodowań (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
marketing i obsługa klienta (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: agent ubezpieczeniowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw odszkodowań