Praca KELNER Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCI, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, OBSŁUGA KASY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 1 ROK W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO (DOBRA), ROSYJSKIEGO (BIEGŁA), UKRAIŃSKIEGO (BIEGŁA); ROZKŁAD CZASU PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI W GODZINACH: 15.00-23.00;

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 120 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: SYSTEM WYNAGRADZANIA GODZINOWY;

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 120 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMILOGICZNYCH

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*