Praca DIETETYK Wodzisław Śląski RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

26 Marca 164/226, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii dietetycznej, dobór odpowiednio zbilansowanej diety.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie początkowo na okres 1 miesiąca.Kontakt najpierw telefoniczny: poniedziałek, środa, czwartek 8.00 - 16.00, wtorek 12.00 - 19.00, piątek 8.00 - 13.00.

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: dietetyk

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie/ wyższe kierunkowe

Nazwa pracodawcy:
RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Adres strony pracodawcy: www.ortodoncja-kubiak.pl

Ulica pracodawcy: 26 Marca

Numer budynku pracodawcy: 164

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.09.2016

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - 997,4 PLN

Wspomaganie pracy nauczyciela podczas zajęć; wydawanie posiłków; dbanie o czystość sali; pomoc w przygotowywaniu zajęć; materiałów edukacyjnych; dbanie o bezpieczeństwo zajęć; opieka nad dziećmi w sali, na spacerach, wycieczkach.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Radlin (śląskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 2 500 - 3 000 PLN

Kontrola jakości oraz nadzorowanie przebiegu procesów jakościowych, podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań doskonalących procesy w obszarze jakości, nadzorowanie i rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami klienta, utrzymywanie kontaktu z klientami, dbanie o przestrzeganie norm i standardów jakościowych wg. wymagań klienta.
EDS Polska Sp. z o. o. - 2017-02-27 - Rydułtowy (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń kotłowni, obsługa urządzeń stacji uzdatniania wody, wykonywanie prac montażowych, konserwacyjnych i remontowych przy urządzeniach energetycznych, sieciach i węzłach cieplnych oraz sieciach wodociągowych, przeglądy, konserwacja oraz naprawy urządzeń pompowych.
Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o. - 2015-12-15 - Rydułtowy (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW BUDOWLANYCH - od 2 265 PLN

Prowadzenie zajęć (teoretycznych oraz praktycznych); wykonywanie innych działań z zakresu dydaktyczno - wychowawczego.
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego - 2016-07-29 - Wodzisław Śląski (śląskie)

REFERENT DS. ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - 2 000 - 2 500 PLN

Prowadzenie spraw z zakresu przyznawania świadczeń rodzinnych (zasiłki rodzinne, "becikowe", "500+", świadczenia opiekuńcze)
Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubomi - 2016-02-02 - Lubomia (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż detaliczna towarów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Pszów (śląskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 2 500 PLN

Przygotowanie elementów do spawania.Spawanie w zakresie posiadanych uprawnień.Czytanie rysunku technicznego, dokumentacji technologicznej.Stosowanie narzędzi ślusarskich.Obsługiwanie elektronarzędzi.
ROTTECH Sp. z o.o. - 2016-07-21 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OSOBA DO PRZEPROWADZANIA UCZNIÓW PRZEZ ULICĘ - 997,4 PLN

Obowiązkiem strażnika szkolnego jest zabezpieczenie uczniów w wyznaczonym rejonie przed nieszczęśliwymi wypadkami, zarówno na chodniku jak i podczas przejścia na drugą stronę jezdni. Strażnik szkolny winien korzystać ze znaku STOP i przeprowadzać uczniów na drugą stronę jezdni oraz wskazać bezpieczne pokonywanie dalszej trasy. W okresie ferii oraz dni wolnych od zajęć lekcyjnych uczniów, strażnik szkolny będzie wykonywał prace porządkowe na terenie szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Rydułtowy (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie na maszynach przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rydułtowy (śląskie)

SPAWACZ - od 3 490 PLN

Spawanie metodą TIG oraz w aluminium
KUFIETA Sp. J. - 2015-12-31 - Wodzisław Śląski (śląskie)

WYLEWKARZ - od 3 600 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyny miksokret, zacieraczki, prace budowlane; WYMAGANIA: mile widziane 2 lata doświadczenia, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi miksokreta; MIEJSCE PRACY: województwo śląskie wg zleceń
PLASTER Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Transport materiałów budowlanych.
Wojciechowski Tadeusz "HANDLOBUD" - 2016-06-27 - Wodzisław Śląski (śląskie)

DIETETYK - od 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji żywieniowej, dobór produktów spożywczych do planowania jadłospisów, stosowanie zasady systemu analizy zagrożeń krytycznych punktów kontroli w produkcji posiłków, nadzór i kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych na wszystkich etapach produkcji potraw, zbieranie opinii o jakości wydawanych posiłków oraz realizacja postulatów wysuwanych w tym względzie.
Regionalne Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie - 2017-03-03 - Borzęcin (małopolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, dowóz towarów do klienta na terenie woj. śląskiego
Muszyński Andrzej ELEKTRYK Hurt. - 2016-11-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Realizacja zadań ochrony osób lub mienia w formie patroli interwencyjnych.
Kurek Robert PPHU Systemy Ochrony Comistal - 2016-05-30 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Wstępna dekretacja dokumentów księgowych, prace pomocnicze w księgowości, numeracja zaksięgowanych dokumentów księgowych, wystawianie not korygujących, wykonywanie prac biurowych typu: kserowanie, faksowanie, laminowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gorzyce (śląskie)

MONTER INSTALACJI CO I WODNO-KANALIZACYJNEJ - od 1 850 PLN

Montaż instalacji CO i wodno-kanalizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Czyżowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 2 780 - 3 500 PLN

Montaż i składanie okien, pakowanie okien
KNS Śląska Fabryka Okien s.c. - 2016-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie rozmów z klientem, przygotowywanie ofert, realizowanie planów sprzedażowych. Reprezentowanie firmy oraz sprzedaż produktów na Ukrainie.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Radlin (śląskie)

ANKIETER - 15 - 20 PLN

przeprowadzanie kampanii informacyjnej wyglądu numeracji domu/ posesji wraz z ich sprzedażą (zbieranie zamówień)
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOC RZEŹNIKA - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji wędlin
LORAX Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNO - HANDLOWEGO - od 2 500 PLN

reprezentowanie firmy na konferencjach i wystawach branżowych, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, prowadzenie dokumentacji dot. klienta w systemie klasy MRP. Współpraca w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej, udział w prezentacjach technicznych i negocjacjach handlowych, ścisła współpraca z zespołami projektowymi podczas realizacji projektu.
PREVAC Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Rogów (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murowanie, tynkowanie, wykonywanie prac ogólnobudowlanych
Szolc Emil Zakład Ogólnobudowlany - 2016-05-02 - Rydułtowy (śląskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Wymagania: wysoka sprawność manualna, poczucie estetyki, solidność, pracowitość. Charakterytyka pracy: szlifowanie i polerowanie detali ze stali na szlifierkach stacjonarnych. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w godz. od 7:00 do 15:00.
MADAR JAJKO MAREK - 2016-02-23 - Radlin (śląskie)

OPIEKUN FINANSOWY - od 2 200 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług finansowych (kredyty, pożyczki)
Stefczyk Finanse - Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna - 2016-03-24 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE INTERNETOWYM - od 2 000 PLN

obsługa sklepu internetowego, pakowanie paczek, wysyłka towaru, obsługa magazynu sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Łaziska (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Obsługa koparko-ładowarki, inne roboty ziemne
Kołek Janusz PHU Usługi Koparko-ładowarką - 2016-02-26 - Lubomia (śląskie)

ZŁOTNIK -

Nauka zawodu.
Art Silver Design - 2015-11-24 - Rydułtowy (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Prowadzenie i dokumentowanie spraw zgodnie z instrukcją kancelaryjną; sporządzanie projektów pism wychodzących; sporządzanie projektów umów; prowadzenie sekretariatu; sporządzanie kart pracy i list obecności pracowników PZD; rozliczanie czasu pracy i porządkowanie akt osobowych pracowników; pomoc w wydawaniu i rozpisywaniu kart drogowych; przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego; obsługa urządzeń biurowych; wykonywanie dodatkowych zadań i poleceń Kierownika Działu oraz opiekuna.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Syrynia (śląskie)