Praca DIETETYK Wodzisław Śląski RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

Stanowisko: DIETETYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii dietetycznej, dobór odpowiednio zbilansowanej diety.

Data publikacji: 2016-09-27

Lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)

Pracodawca: RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

26 Marca 164/226, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie terapii dietetycznej, dobór odpowiednio zbilansowanej diety.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa zlecenie początkowo na okres 1 miesiąca.Kontakt najpierw telefoniczny: poniedziałek, środa, czwartek 8.00 - 16.00, wtorek 12.00 - 19.00, piątek 8.00 - 13.00.

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: dietetyk

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie/ wyższe kierunkowe

Nazwa pracodawcy:
RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Adres strony pracodawcy: www.ortodoncja-kubiak.pl

Ulica pracodawcy: 26 Marca

Numer budynku pracodawcy: 164

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.09.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie średnie zawodowe, 3 lata doświadczenia, znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy, znajomość narzędzi i elektronarzędzi budowlanych. Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym oraz umiejętność napraw drobnych usterek elektronarzędzi.Charakterystyka pracy: przyjmowanie i wydawanie z magazynu sprzętu oraz materiałów budowlanych na prowadzone budowy, ewidencja narzędzi, zabezpieczenie przechowywanych materiałów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, przegląd i utrzymanie narzędzi i elektronarzędzi. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy ksiegowosc (at) fobud.pl.
FOBUD TOMASZ FRYDECKI - 2016-02-03 - Marklowice (śląskie)

DIETETYK - od 15 PLN

Prowadzenie spraw związanych z ustaleniem jadłospisu,receptur i i nadzór nad ich wykonaniem.
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU - 2016-08-03 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Wymagane prawo jazdy kat. C+E. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny. Wynagrodzenie plus diety z tyt. podróży służbowej.
MAREX TRANSPORT - 2016-12-20 - Pszów (śląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU (SIEĆ LEWIATAN) - 2 000 - 3 000 PLN

-praca na sali sprzedaży, -organizowanie czasu pracy własnej oraz podległych pracowników w celu wykonania prawidłowego funkcjonowania sklepu, -zapewnienie przestrzegania standardów pracy, budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,-zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu, -dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, -odbiór dostaw, -obsługa klienta, kasy fiskalnej
Źródełko sp. z o.o. sp. komandytowa - 2017-03-04 - Połomia (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Naprawa, serwis elektronarzędzi.
PLASTER Sp. z o.o. - 2017-01-13 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż detaliczna towarów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Pszów (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 2 780 - 3 500 PLN

Montaż i składanie okien, pakowanie okien
KNS Śląska Fabryka Okien s.c. - 2016-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA I GOSPODARKI MATERIAŁOWEJ - od 2 500 PLN

Wykształcenie min. średnie, 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej), komunikatywna znajomość języka angielskiego, bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność, asertywność i komunikatywność. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zaopatrywanie firmy produkcyjnej w materiały niezbędne do funkcjonowania, terminowa realizacja zakupów materiałowych (produkcyjnych i nieprodukcyjnych) na podstawie zleceń poszczególnych komórek, badanie rynku pod kątem potrzeb organizacyjnych i wyszukiwanie potencjalnych dostawców oraz wykonawców, kontakty i relacje z dostawcami, stała poprawa warunków współpracy, zapytanie handlowe, negocjowanie cen i warunków zamówienia, składanie zamówień przygotowywanie umów, wybór najkorzystniejszych ofert, kontrola cen zamawianych towarów i usług, prowadzenie działań mających na celu zagospodarowanie materiałów zbędnych i nadmiernych, przeprowadzanie inwentaryzacji, obsługa floty samochodowej przedstawicieli handlowych ( ubezpieczenia, przeglądy itp.). Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny bądź e-mailowy: monika.huk (at) adanex.pl.
ADANEX SP. Z O.O. - 2017-01-18 - Radlin (śląskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Realizacja zadań ochrony osób lub mienia w formie patroli interwencyjnych.
Kurek Robert PPHU Systemy Ochrony Comistal - 2016-05-30 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie/wykonywanie złączy o grubości do 110 mm na pełny przetop w klasie B wg EN 5817, żłobienie grani
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Rydułtowy (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

Obsługa biura, wypełnianie dokumentów, prowadzenie korespondencji, przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami
MTC Holding Company Sp. z o.o. - 2016-08-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Wymagania: wysoka sprawność manualna, poczucie estetyki, solidność, pracowitość. Charakterytyka pracy: szlifowanie i polerowanie detali ze stali na szlifierkach stacjonarnych. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w godz. od 7:00 do 15:00.
MADAR JAJKO MAREK - 2016-02-23 - Radlin (śląskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych na terenie targowisk
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łaziska (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gołkowice (śląskie)

DIETETYK - od 1 850 PLN

ustalenie, planowanie i nadzorowanie planu żywieniowego, wykształcenie wyższe, miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
ATLANT Tomasz Wrycza - 2016-06-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji co, wodno-kanalizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

FREZER - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie na stanowisku frezera. Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy z pracodawcą. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
W-TECH WENGERSKI ROMAN - 2016-04-18 - Radlin (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane ciesielsko-dekarskie
Sobol Szymon - 2016-08-19 - Lubomia (śląskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa kantora-sprzedaż winiet samochodowych, elektroniczna sprzedaż
PZM TRANSSERVICE Sp. z o.o. - 2016-04-08 - Godów (śląskie)

PSYCHOLOG - od 1 750 PLN

Realizacja świadczeń zdrowotnych w zakresie terapii psychologicznej
Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży - 2015-12-08 - Wodzisław Śląski (śląskie)

DIETETYK - od 2 100 PLN

•odpowiedzialność za prawidłowe diety•układanie jadłospisów dziennych i dekadowych•analiza założeń kalorycznych posiłków
CATERMED Spółka Akcyjna - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w ww. zawodzie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PARKOWE ATRAKCJE BOGDAN KULCZYCKI - 2017-04-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Obsługa koparko-ładowarki, inne roboty ziemne
Kołek Janusz PHU Usługi Koparko-ładowarką - 2016-02-26 - Lubomia (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 4 000 - 4 500 PLN

Transport towarów na terenie Polski
MMA Sp. z o.o. - 2016-06-22 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MONTER INSTALACJI CO I WODNO-KANALIZACYJNEJ - od 1 850 PLN

Montaż instalacji CO i wodno-kanalizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Czyżowice (śląskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Sprzedaż, wydawanie towaru, obsługa klienta, sporządzanie ofert.
Porwoł Ireneusz IRBUD - 2017-03-14 - Bełsznica (śląskie)

OPIEKUN FINANSOWY - od 2 200 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług finansowych (kredyty, pożyczki)
Stefczyk Finanse - Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna - 2016-03-24 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 780 PLN

Wykonywanie prac związanych z konserwacją, naprawą, przeglądem maszyn i urządzeń produkcyjnych.
KNS Śląska Fabryka Okien s.c. - 2017-02-01 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

-wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych związanych z prowadzeniem schroniska dla bezdomnych mężczyzn -pomoc w pracy socjalnej na rzecz bezdomnych mężczyzn przebywających w ośrodku -wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Wybierz miejscowość