Praca DIAGNOSTA OSKP Stojadła TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz

Kołbielska 39C, 05-300 Stojadła, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa stacji diagnostycznej. Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów na stacji OSKP, legalizacja tachografów.Praca w serwisie EUROMASTER

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA OSKP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stojadła

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia diagnosty pojazdów samochodowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: szkolenie dla technika tachografów cyfrowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Nazwa pracodawcy: TRUCK-GUM Waldemar Olkowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prośba pracodawcy o przesyłanie CV na adres e-mail: waldemar.olkowicz (at) euromaster.plKontakt osobisty wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stojadła

Ulica pracodawcy: Kołbielska

Numer budynku pracodawcy: 39C

Profil działalności pracodawcy:
Firma EUROMASTER OLKOWICZ należy do europejskiej sieci specjalistycznych serwisów zajmujących się oponami oraz usługami mechanicznymi (wymiana olejów, naprawa hamulców, geometria, klimatyzacja, akumulatory, diagnostyka).Firma oferuje ciekawą, pełna wyzwań pracę , możliwości rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia, adekwatne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim