Praca DESERANTKA/ DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH Sulejówek GUSTO Katarzyna Paluszkiewicz, Renata Szar S. C.

Armii Krajowej 34, 05-071 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie deserów, dekoracje i składanie tortów wg.receptur cukierni.Prośba o przesyłanie CV na adres:cukierniababeczki (at) gusto24.pl lub składanie osobiście w cukierni.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DESERANTKA/ DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulejówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulejówek

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: dekorator wyrobów cukierniczych

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zdobienie tortów

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Książeczka zdrowia do celów SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNYCH

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Dekorator wyrobów cukierniczych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Nazwa pracodawcy: GUSTO Katarzyna Paluszkiewicz, Renata Szar S. C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV można wysyłac na adres e-mail: cukierniababeczki (at) gusto24.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10-18

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Sulejówek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulejówek

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator wyrobów cukierniczych