Praca DEKARZ-POMOCNIK DEKARZA Piaseczno PPH EURO-DACH Józef Klimczuk

Graniczna 27, 05-501 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Ref Do30Zakres: -pomoc dekarzowi,-pomoc blacharzowi,-prace przygotowawcze,-prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ-POMOCNIK DEKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 04.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: PPH EURO-DACH Józef Klimczuk

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie od pracy wydane przez doradcę klienta PUP Piaseczno osobie bezrobotnej do 30 roku życia zarejestrowanej w urzędzie pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie pokryć i wiązań dachowych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Józef Klimczuk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*