Praca DEKARZ Kuźnia SYSTEM-DACH GRZEGORZ TOMCZYK

Miejsce pracy:
26-502 Kuźnia 30, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kuźnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szydłowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastrząb

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SYSTEM-DACH GRZEGORZ TOMCZYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: szydłowiecki

Gmina pracodawcy: Jastrząb

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kuźnia

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*