Praca DEKARZ Dziurków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na bidety

Miejsce pracy: Dziurków, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dziurków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 750 PLN

murowanie, tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Brochocin (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prace biurowe , prowadzenie dziennika korepsondencji, rejestrów w inspektoracie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wieruszów (łódzkie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 3 000 PLN

Dokonywania zakupów w imieniu klienta, konsultowanie transakcji, poszukiwania nowych producentów, bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Konin (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Stylizacja paznokci, zabiegi upiększające na twarz, szyję, dekolt, pedicure, henna brwi i rzęs z regulacją
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wojkowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ruda Śląska (śląskie)

OBSŁUGA TELEMETRII - od 1 000 PLN

Ściąganie telemetrii z komputera samochodu, analizowanie i ustawianie parametrów silnika i zawieszenia.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Samsonów-Ciągłe (świętokrzyskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

-drobne naprawy konserwatorskie w budynkach, -prace remontowo- budowlane,
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Sułków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Bierzwnik (zachodniopomorskie)

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Nowy Targ (małopolskie)

SZWACZKA - od 14,15 PLN

Szycie worków filtracyjnych. Wymagane wykształcenie zas. zawodowe - krawieckie. Doświadczenie min. 3 lata jako szwaczka, umiejętność szycia na maszynie, zdolności manualnem chęć do pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Mysłowice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programeme stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Cisiec (śląskie)

ASYSTENT ARCHITEKTA - od 1 850 PLN

Asystowanie architektowi prowadzącemu temat projektowy, kreślenie, projektowanie samodzielne oraz pod nadzorem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZE - od 1 850 PLN

naprawa samochodów cięzarowych przyczep i naczep
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Robienie drinków i koktajli, parzenie kawy oraz herbaty. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy, ankładanie farb, strzyżenie damskie i męskie, upięcia
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Błonie (mazowieckie)

FRYZJER / KA - od 2 000 PLN

Barbering, golenie, rzeźbienie zarostu, koloryzacje, strzyżenie. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lędziny (śląskie)

TERMOIZOLER/WYKONYWANIE IZOLACJI TERMICZNEJ ZGODNIE Z TECHNOLOGIĄ PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE OBRÓBEK TYNKARSKICH, BLACHARSKICH ORAZ POZOSTAŁYCH ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH - od 1 040 PLN

Prace związane z wykonywaniem prac pomocniczych, w tym podstawowe prace tynkarskie, blacharskie, klejenie płytek, mieszanie kleju wraz z pozostałymi pracami termoizolacji budynków.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wola Batorska (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

obsługa wędzarni
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Czajków Północny (świętokrzyskie)

- obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- obsługa terminala płatniczego- dbałość o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Puck (pomorskie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - od 1 750 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej naliczanie płac
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 100 PLN

przygotowanie terenów pod instalacje elektryczne, wykonywanie instalacji elektrycznych, wiercenie otworów dla mocowania przewodów tras kablowych i szat alektrycznych, układanie kabli, prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Stare Babice (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Siennica Nadolna (lubelskie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - od 1 850 PLN

wsparcie działu sprzedaży, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT SPRZĘTU IT - od 2 200 PLN

Naprawa sprzetu IT, instalacja oprogramowania, obsługa informatyczna firm.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Kartuzy (pomorskie)

SprzedawcaOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Łowicz (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 060 PLN

Prace związane z obsługą wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie nieruchomościami na zlecenie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Sieradz (łódzkie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

Zbijanie stelaży na meble tapicerowane
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)