Praca CUKIERNIK Ustroń Powszechna Spółdzielnia Spożywców"SPOŁEM" w Ustroniu

Miejsce pracy:
Stellera 2, 43-450 Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w porze nocnej 21-7 pon.-niedz. wg grafiku

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustroń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ustroń

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Powszechna Spółdzielnia Spożywców"SPOŁEM" w Ustroniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

3-go Maja 4, 43-450 Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Ustroń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustroń

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i układanie dostaw, księgowanie faktur zakupu, pokowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Skoczów (śląskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 2 000 PLN

montaż mebli na wymiar
PPUH DJK Krzykwa Dariusz - 2016-09-26 - Cieszyn (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

praca w kuchni
Sanatorium Uzdrowiskowe "RÓŻA" - 2016-08-05 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

prace biurowe, sprzedaż ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Skoczów (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Przygotowywanie wyrobów cukierniczych i piekarniczych na poranne śniadania hotelowe lub cateringowe. Praca w godz. nocnych tj. 22-6.
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie zakładusegregowanieodpodów poprodukcyjnych
"MULTISERVICE" Sp. z o.o. ZPCH - 2015-12-30 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

staż w schronisku
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Cisownica (śląskie)

CUKIERNIK - od 925 PLN

WYPIEK WYROBÓW CUKIERNICZYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 2 LATA PRAKTYKI W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż mebli, doradztwo, sporządzanie umów ratalnych
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Skoczów (śląskie)

wypiek ciast, wykonywanie dekoracji
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa baru w hotelu
HUGART HOTELS Andrzej Szczepanek - 2016-04-06 - Ustroń (śląskie)

ŚLUSARZ - 2 000 - 2 500 PLN

obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych- wiertarki, piła taśmowa, gilotyna, narzędzia obróbki ręcznej i pomiarowej
BIM Export-Import SC Bylica-Magrowski - 2016-01-20 - Skoczów (śląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

obsługa i rejestracja pacjentów w placówce NZOZ wprowadzenie do systemu obiegu dokumentacji spółki
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Goleszów (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 950 PLN

zgodny ze stanowiskiem
Cukiernictwo Bogusław Majkutewicz - 2016-09-28 - Będzin (śląskie)

KUCHARZ/POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

obsługa stanowiska gastronomicznego KEBAB
Firma PERFEKTO Robert Huptyś - 2015-12-11 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA-SERWISANT - od 1 850 PLN

sprzedaż i serwis telefonów komórkowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Skoczów (śląskie)

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH - od 1 850 PLN

pozyskiwanie środków unijnychpisanie wniosków o dofinansowaniezarządzanie projektami
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Cieszyn (śląskie)

CUKIERNIK - 2 100 - 2 400 PLN

- wykonywanie prac cukierniczych w zakładzie tzn.drożdżówek, paczków, ciastek kruchych.Poszukiwana osoba posiadająca wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na wnioskowanym stanowisku.
Szczygiełek Arkadiusz Szczygieł Michał Szczygieł Spółka Jawna - 2015-11-20 - Lubartów (lubelskie)

INSTRUKTOR SPORTU - od 1 850 PLN

przyjmowanie klientów, obsługa recepcji, prowadzenie zajęc w klubie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Skoczów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przygotowanie towarów do sprzedaży, wystawianie ich na półki, witryny; obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej; dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Koniaków (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie, wysyłanie korespondencji, prowadzenietabel rejestrów umów, szukanie, dostarczanie teczek osób bezrobotnych, segregowanie teczek osób bezrobotnych, pomoc przy przyjmowaniu wniosków o refundację , wkładanie wzrotek, korespondencji, obsługa pracodawców, odbieranie telefonów, segregacja decyzji, wysyłanie decyzji, segregowanie list obecności stażystów, pomoc przy sporządzaniu listy wypłat refundacji
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Cieszyn (śląskie)

wypiek ciast, przygotowywanie składników,mieszanie surowców,przygotowywanie nadzień,obsługa maszyn cukierniczych,sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Dmosin Drugi (łódzkie)

RADCA PRAWNY - od 1 000 PLN

udzielanie porad prawnych
Powszechna Spółdzielnia Spożywców"SPOŁEM" w Ustroniu - 2016-10-28 - Ustroń (śląskie)

staż w ośrodku pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zebrzydowice (śląskie)

POZOSTALI TYNKARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

tynkowania agregatem
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Goleszów (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

staż w sekretariacie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)