Praca CUKIERNIK, POMOC CUKIERNIK - 1283 Świdnica CUKIERNIA BIS Joanna Bierla, Jan Sobich S. C. Wrocław

Westerplatte 23, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: produkcja ciastek i wyrobów ciastkarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK, POMOC CUKIERNIK - 1283

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dyplom cukiernika czeladnika, ukończona szkoła zawodowa

Nazwa pracodawcy:
CUKIERNIA BIS Joanna Bierla, Jan Sobich S. C. Wrocław

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Obornicka 77D/4C, 51-114 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Obornicka

Numer budynku pracodawcy: 77D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

SALOWA - 7 - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie na terenie Domu Seniora Marconi Medica
P.H.U.P "Marconi" Sp. z o.o. - 2016-01-05 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA -1622 - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i technicznych
"MEGA-COR" Jolanta Jaszczyńska - 2016-10-06 - Świdnica (dolnośląskie)

MURARZ,TYNKARZ -1115 - od 9 500 PLN

realizowanie kontraktów w Szwecji - budowy przemysłowe, modernizacje bydynków, wykończenia(RÓŻNE LOKALIZACJE)
Agencja Pracy AP-LABORA Katarzyna Byra-Chudzińska, Joanna Gruda s.c. - 2016-08-01 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK ROZLEWNI OLEJU-97 - od 1 850 PLN

konfekcja olejów, nasionpakowanie paczek do wysyłkietykietowanie opakowań, sporządzanie dokumentacji produkcyjnej.
PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych OLVITA Krzysztof Dziaduch - 2016-01-21 - Mysłaków (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz
SKAREM SP.ZO.O - 2017-01-10 - Świdnik (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Świdnica (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA, STYLISTA PAZNOKCI FŚW - od 1 850 PLN

zabiegi na twarz, pedicure, manicure, stylizacja paznokci (metoda hybrydowa) oraz depilacja i henna
VERA PRO Alicja Zaremba - 2016-03-11 - Świdnica (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 3 500 PLN

wykonywanie wykopów i wyburzeń, dobra organizacja pracy, doświadczenie w zawodzie
PIOTR PASADYN ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "DYNAMIC" - 2016-09-16 - Gardzienice Drugie (lubelskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1050 - 1 900 - 2 700 PLN

sprzedaż i obsługa ubezpieczeń
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE FINANSOWE Małgorzata Bogusz - 2016-07-21 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER - KONSERWATOR ONSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH - 1113 - od 9 500 PLN

realizowanie kontraktów w Szwecji - budowy przemysłowe, modernizacje bydynków, wykończenia

MONTER ZBIORNIKÓW/KONSTRUKCJI STALOWYCH - 1865 - od 4 000 PLN

montaż instalacji zbiorników/konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej; przygotowanie elementów do spawania
B&W Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

KIEROWNIK - 885 - od 2 000 PLN

realizacja kontroli sprzedaży, monitorowanie wyników, wprowadzenie inicjatyw mających na celu zwiększenie sprzedaży, zarządzanie zespołem pracowników
"KOSTA" SP. Z O. O. - 2016-06-22 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta Stacji Paliw Shell w Strzegomiu
P.W BETI - 2017-01-04 - Strzegom (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN-1428 - od 2 032 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych
BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. - 2016-09-15 - Żarów (dolnośląskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO-1979 - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych zleceniobiorców, kontakt z agencjami niemieckojęzycznymi, tworzenie raportów.
BMS PARTNER LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-11-29 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNIK ELEKTRYK - od 1 850 PLN

obsługa sieci elektrycznej
PHUP Elektrotech S.C. Bożena Piątek, Ryszard Piątek - 2016-08-03 - Strzegom (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN TAPICERSKICH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY FŚW - 2 300 - 3 000 PLN

prace murarskie, montaż płyt GK, układanie płytek, szpachlowanie, malowanie, docieplanie budynków
VERKA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Nowicki - 2016-12-29 - Dobromierz (dolnośląskie)

KIEROWNIK DO SPRAW MARKETINGU - od 1 850 PLN

promowanie firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 1557 - od 3 000 PLN

obróbka ręczna kamienia, montaż elementów kamienia, możliwość nauki na maszynach kamieniarskich m.in. CNC
4STONE Spółka z ograniczona odpowiedzialnością - 2016-09-28 - Grodziszcze (dolnośląskie)

CYNKOWNIK - 128 D - od 1 750 PLN

praca z elementami metalowymi na produkcji
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Świdnica (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU-4 (REF) - od 2 500 PLN

obsługa maszyn do produkcji makaronu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Burkatów (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA FŚW - od 1 850 PLN

dbanie o czystość i porządek na obiekcie
Maxus Kopczyk Sp. z o.o. - 2016-05-10 - Świebodzice (dolnośląskie)

SERWISANT TABORU KOLEJOWEGO- 267 - od 2 000 PLN

naprawa wagonów towarowych w terenie
TECHKOL - 2016-02-29 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO -2126 - 1 900 - 2 500 PLN

obsługa i pomoc klientom w kwestiach związanych z procesem sprzedaży narzędzidoradztwo techniczne w zakresie narzędzim, przygotowywanie ofert, dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej, tworzenie i zarządzanie zamówieniami klientów poprzez uzgadnianie warunków dostaw, monitorowanie ich realizacji
CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" Sp. z o.o. - 2015-12-15 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 18 D - od 1 850 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Świdnica (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świdnica (dolnośląskie)

CYRKULARZ - od 2 000 PLN

obsługa cyrkularki
GRANIT ZEN - 2017-01-13 - Morawa (dolnośląskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji stalowych
TEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-01-07 - Świdnik (lubelskie)