Praca CUKIERNIK Krzepice Piekarnia "Grześ" Marcin Tyrała

Miejsce pracy:
Ryły 22, 42-160 Krzepice, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wypiek ciast, bułek słodkich, pączków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzepice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzepice

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 22.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodoweWymagana umiejętność wyrobu ciast

Nazwa pracodawcy: Piekarnia "Grześ" Marcin Tyrała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

17 go Stycznia 22, 42-160 Krzepice, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: książeczka sanepid

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Krzepice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krzepice

Adres strony pracodawcy: www.piekarniagrzes.pl

Ulica pracodawcy: 17 go Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*