Praca CUKIERNIK (N) Nowy Janków kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Janków, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: produkcja ciast, przygotowywanie masy do ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (N)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Janków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 03.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

fakturowanie, prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łańcut (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Goleniów (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

pomoc w magazyniekonfekcjonowanie towaruobsługa maszynki do produkcji taśmy AL
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kłecko (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż art. branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

POMOC ZBIJACZA PALET (GOZDNICA) - od 1 850 PLN

zbijanie palet
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Gozdnica (lubuskie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA OPROGRAMOWANIA - od 3 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe; umiejętności: znajomość stosu TCP/IP, znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script; m.in. 2 lata doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: analiza zabezpieczeń w systemie IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowywanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (net/Java), obsługa kontrahentów m. in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pajęczno (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Świętoszowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Sejny (podlaskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO - do 2 800 PLN

Prowadzenie zajęć dla różnych grup wiekowych. Udzielanie indywidualnych korepetycji (także w formie online przez Skype). Uczenie języka dzieci w wieku przedszkolnym. Przygotowywanie materiałów dydaktycznych. Umowa o dzieło, około 40 godzin w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe kierunkowe, znajomość obsługi urządzeń szwalniczych, praca w zakładzie tapicerskim.Osoba zarejestrowana w PUP, między 50-60 rokiem życia
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg Pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bytoń (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

-zapoznanie się z podstawowymi dokumentami ZOK - statut, regulamin, itp.-zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ,-zapoznanie się z pracą i działalnością ZOK,-obsługa urządzeń biurowych,-organizacja i realizacja programów upowszechniania kultury,-przygotowywanie i organizacja imprez kulturalnych wg kalendarza imprez,-archiwizacja dokumentów,-obsługa sekretariatu,-zapoznanie się z prowadzeniem kadr i płac,-zapoznanie się z dekretacją i księgowaniem dowodów księgowych,-opracowywanie projektów i sporządzanie wniosków,-działania promocyjne ZOK.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zbąszynek (lubuskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

prace kancelaryjne
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gierzwałd (warmińsko-mazurskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie i realizacja zamówień, dbanie o czystość i porządek na sali konsumpcyjnej, współpraca z innymi działami.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kluczbork (opolskie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw i dań typowych dla kuchni ukraińskiej wg oryginalnych receptur. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT STANU SUROWEGO I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

-- wszlekiego rodzaju prace ogólnobudowlane:- montaż okien, drzwi- ocieplenie budynków- podłączanie sanitariatów i kanalizacji
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zielona Wieś (pomorskie)

PRACOWNIK W OGRODNICTWIE - od 1 850 PLN

prace przy zbiorze pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Włoszakowice (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kamienica (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży w tym również z wietnamskimi, przygotowywanie i zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Rzgów (łódzkie)

NAUCZYCIEL BIOLOGII - od 28 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Leszno (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych, zakup odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY, PRZYJĘCIA I ROZŁADUNEK DOSTAW
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ-PO STAŻU - od 1 850 PLN

Brukarz-po stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Zieleniewo (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość