Praca CIEŚLA Zeńbok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zeńbok, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie konstrukcji wieńcowej budynku, więźby dachowej, form deskowań drewnianych, do konstukcji betonowych i żelbetonowych, przestrzeganie przepisów BHP.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 388 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zeńbok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 388 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność odczytu rysunku technicznego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Znajomość systemów szalunkowych: PERI, DOKA, ULMA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykszt. zasadnicze zawodowe lub średnie budowlane, doświadczenie zawodowe 5 lat jako cieśla, umiejętność odczytu rysunku technicznego, znajomość systemów PERI, DOKA, ULMA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Ulica pracodawcy: Sygietyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*